13 Yaşında 1300 TL Nasıl Toplanır?

Harçlık biriktirerek 2 tane bisiklet, iki bilgisayar, bir TV, bir de konsol aldım. Biriktirirse rahatlıkla alabilir. Hem bayram da geliyor şimdi.
Bende örnek harçlıklarımla 2000tl biriktirip işlemci anakart ram almıştım 2019 martta. Şu anda 1300tl elimde var bayramdada tahminen 600 ya da 700 TL alacağım. Babamda destek olurum dedi sisteme Rtx 2060 alıcam.

Bende örnek harçlıklarımla 2000tl biriktirip işlemci anakart ram almıştım 2019 martta. Şu anda 1300tl elimde var bayramdada tahminen 600 ya da 700 TL alacağım. Babamda destek olurum dedi sisteme Rtx 2060 alıcam.
Baban destek olmadan Vega 56 da alabilirsin. Baban destek olursa da RX5700XT almanı öneririm fiyatları düşünce.

Bisiklet çal sonra Tanrının seni affetmesi için dua et :p

"Her akşam yatmadan önce tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. bir gün tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladim. ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim".

al capone

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı