13 yaşında bıyıklar daha fazla çıkar mı?

Varllemiir

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Geforce 940mx
i57200U
8gb ram
Arkadaşlar 13 yaşındayım ergen bıyığım vardı gerçekten çok kötü duruyordu ben de saçımı tıraş ederken makine ile aldırdım babam daha fazla çıkar diyor sizce çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşını düşünürsek zaten daha çok çıkacak. Ama tıraş olmak ile sakalların daha çok çıkması arasında bilimsel bir ilişki yoktu en son.

Arkadaşlar 13 yaşındayım ergen bıyığım vardı gerçekten çok kötü duruyordu ben de saçımı tıraş ederken makine ile aldırdım babam daha fazla çıkar diyor sizce çıkar mı?

Hayır bu saçma bir inanc kisiden kisiye geçmiş yayılmıs sadece kesince uçları düzleştiği için öyle gözüküyor.

Bıyığınıza bir sonraki çıkışında ağda yapın, hiç almamışsınız gibi olacaktır. Bunu jilet vurduktan sonra da yapabilirsiniz.

Yaşını düşünürsek zaten daha çok çıkacak. Ama tıraş olmak ile sakalların daha çok çıkması arasında bilimsel bir ilişki yoktu en son.

Sadece şekli değişiyor ve uzarken batıyor ya sürekli kesmek lazım ya da biraz uzun bırakmak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha sert cıkar kökünden aldığın icin, onun harici yasında orantılı sekilde artar sakal bıyık.
Kökünden aldığı için? Makineyle kökünden mi alınıyor? Ayrıca sert çıkma olayı tamamen yalan. Bunun hakkında araştırmalar var. Kaç tane uzmanla görüştüm hatırlamıyorum bile.

Kökünden aldığı için? Makineyle kökünden mi alınıyor? Ayrıca sert çıkma olayı tamamen yalan. Bunun hakkında araştırmalar var. Kaç tane uzmanla görüştüm hatırlamıyorum bile.

Bu isler genetikte bitiyor hocam uzmanlardan biri de bunu soylemistir degil mi? İster makine ile al ister jiletle al yine de sert cıkıyor tecrübe ile sabittir :)

Geri
Yukarı