13 yaşında freelancer olarak programlama ile nasıl para kazanılır?

Mehmet Akif12

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
13 yaşındayım ve HTML, CSS, JavaScript, PHP ve Java bilgim var. Freelancer olarak uygulama, site yapmak istiyorum ancak vergi sorun oluyor mu bilmiyorum. Bir onluk, Fiverr fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendini pazarla en güzeli örneğin ilan olarak web sitesi falan yapılabilir. Diyebilirsin.

Kardeşim önerim fiverrdan baban ya da abinin üzerine hesap açman. Buyuk bir ihtimal devlet kendi kesiyorlardır. Sen kendi adına zaten hesap açamıyorsun. Vergi işini fiverr' destekten bir bakmanı öneririm.

Hocam fotoğraftan anladığım kadarıyla kendisi ödüyor doğru mudur?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230709-232011.png
    Screenshot_20230709-232011.png
    188,8 KB · Görüntüleme: 57
13 yaşındayım ve HTML, CSS, JavaScript, PHP ve Java bilgim var. Freelancer olarak uygulama, site yapmak istiyorum ancak vergi sorun oluyor mu bilmiyorum. Bir onluk, fiverr fark etmez.

Kendini tanıtmak için ücretsiz işler ve daha basit çözümleri paylaşman gerekiyor. Halkımız alıp kendisine ait miş gibi pazarlıyacaktır ama olsun. GitHub kullan. Orada paylaşımlar yap.

Öncelikle iyi derece akıcı İngilizce bil ve paylaşımlarını İngilizce olarak da yap. Bir web sitesi veya ortak platformlarda İngilizce öncelikli paylaşımlar yaparak da outsource olarak iş projelere dahil olabilirsin. Arkadaşımın Arjantin'deki bir web yazılımcısı ile çalışması gibi projelere müdahil olabilirsin.

Ama ismini ve kod becerini isbat edene kadar ücretsiz paylaşımlar şart.

Başarılarını dilerim.

13 yaşındayım ve HTML, CSS, JavaScript, PHP ve Java bilgim var. Freelancer olarak uygulama, site yapmak istiyorum ancak vergi sorun oluyor mu bilmiyorum. Bir onluk, fiverr fark etmez.

PHP ile internette cok fazla ilan var. Upwork gibi sitelerde arkadaşım aylık bin dolar kazanıyor, sadece PHP ile. Bir göz atın derim.

Geri
Yukarı