14 yaşında yazılım ile nasıl para kazanılır?

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
Temel seviye C# biliyorum bunu ilerleteceğim, forumda yazılım yapıp kodlarını satıp para kazan diyorlar bunu nasıl yaparım? Ailem izin verecektir.(ortalama bir bilgisayarım var)

Temel seviye C# biliyorum bunu ilerleteceğim, forumda yazılım yapıp kodlarını satıp para kazan diyorlar bunu nasıl yaparım? Ailem izin verecektir.(ortalama bir bilgisayarım var)

İnsanların sorunu veya ihtiyacı olan bir şeyi belirleyip onun üzerinde bir program geliştirirsen güzel paralar kazanabilirsin.

Yaptığın iş kaliteli olursa evet kazanabilirsin fakat her türlü yaşını gizlemek zorundasın kimse 14 yaşındaki birine proje emanet etmez.

Kankam keşke bende bilsem şöyle bir programlama dili upwork denilen bir site var oraya kayıt olup (yaşını 18+ göster bence) program tasarlanmasını ya da o tür işler isteyen bir sürü insan var hem dolar üzerinden para kazanırsın hemde tecrübe edinirsin senin için iyi olabilir bende girmek istiyordum Python öğrenecektim ama zaman olmadığı için yaza bıraktım ayrıca herhangi bir oyuna kek yazarsan ve bunu satarsan iyi para kazanabilirsin bu şekilde hem yabancılara satarak euro dolar kazanan tanıdıklarım var dediğim gibi ben bilsem gireceğim bu işlere arkadaşımla birlikte ama bilmiyorum bu arada kaliteli kek yazmak istiyorsan C+ ya da C++ öğren çok lazım oluyor kek işlerinde.

Geri
Yukarı