13 yaşında oyun videosu çekeyim mi?

Ömürcan kuzu

Centipat
Gençler 13 yaşındayım. Türkiye'de kimsenin çekmediği oyunları çekmek istiyorum fakat eleştiri almaktan korkuyorum. Sizce video atayım mı ayrıca sesimi yüzünü falan göstereyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eleştirilere açık olmalısın böylece hatalarını görüp ders çıkarabilirsin. Yaşından dolayı dalga geçenler elbette olacaktır. Yapacaksan istikrarlı bir şekilde devam et bir kaç video atıp bırakan çok kanal var, YouTube böyle kanallarla dolu...

Ben de 20 yaşındayım, internetim iyi olsa çekip video atarım kesinlikle. Mimarlık okuyorum ancak işsiz kalma olasılığım var yani bence şu an en mantıklı şey sosyal medyada fenomen olmak. Denemekten zarar gelmez. Tutarsa senin için çok iyi olur. Tutmazsa da bir şey kaybetmezsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumları devre dışı bırakabilirsin. Oyunlarda ki aksiyon bölümlerini ve önemli anları telif hakkı olmayan müzik eşliğinde paylaş. Kendi görüntünü ve sesini koymak zorunda değilsin. Genelde izleyici kitlesi 5-15 yaş oluyor zaten oyun videolarının.

Bu işe başlayanların ilk videolarına bak. Oyunla alakalı muhabbetinde olmalı. Denemelerle başlayıp hazırlık yapabilirsin. Sonrasında ciddi bir kanal adı ile devam edersin. Bu seni hem siber zorbalardan korur hem de dışa açıklık bakımından gelişmeni sağlar.

Başlarda kısa videolar çekmelisin, kısa kısa montajlar veya oyun videoları olabilir, ama kesinlikle videolarını uzun tutma. İnsanlar hemen sıkılıp çıkabilir, insanları kendinde tutabilmen lazım. Reyting olayları gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı