13 yaşında para nasıl kazanılır?

İçerik üretebilirsiniz, yazılım öğrenebilirsiniz.

İngilizcen de varsa yazılım öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklımda borsaya girmek var. Sizce ne yapmalıyım? Ailemin durumu iyi, derslerim çok yüksek ama yine de PC almıyorlar. Ben de kendim kazanayım dedim. Borsa veya kripto paradan iyi para kazanır mıyım?

13 yaşında kripto ne demek biliyor musun ödev ders yerine boş hayallere kapılmışsın.

Berberde çırak olabilirsin,yerleri falan süpürürsün ya da kafelerde çalışabilirsin.❤️

Onun dışında şu an LGS'ye gireceksen ona odaklan ve adam akıllı bir liseye gitmek için uğraş. Hiçbir çaba sonuçsuz kalmaz. 🥰
Bu arada PC konusunu ailenle etraflıca konuştun mu bilmiyorum fakat belli şartlar öne sürersin,onlar da kendi şartlarını sunarlar sana kabul edersin dinlerlerse. Zaten bunlar da dersle alakalı olduğu için zorluk çekmezsin. 🥰

Aklımda borsaya girmek var. Sizce ne yapmalıyım? Ailemin durumu iyi, derslerim çok yüksek ama yine de PC almıyorlar. Ben de kendim kazanayım dedim. Borsa veya kripto paradan iyi para kazanır mıyım?

Dostum PC almayarak sana en büyük iyiliği yapıyorlar emin ol, bazen kötülük sandığın şeyler sadece berili bir zaman diliminde kötü geliyor sana, zamanla anlıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı