13 Yaşında protein tozu kullanılır mı?

GhosTKing76

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize merhaba, Technopat'a yeni katıldım. 2 Sorum olacak 13 yaşındayım bu yaşta protein tozu kullanabilir miyim? Ağır spor çalışıyorum evde ve nereden alabilirim? Eczanede vs. var mıdır? Uzak yerler olmasın yaygın yerler olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hepinize merhaba, Technopat'a yeni katıldım. 2 Sorum olacak 13 yaşındayım bu yaşta protein tozu kullanabilir miyim? Ağır spor çalışıyorum evde ve nereden alabilirim? Eczanede vs. var mıdır? Uzak yerler olmasın yaygın yerler olursa sevinirim.

Beslenmeye harcasan o parayı daha mantıklı.

Öncelikle hepinize merhaba, Technopat'a yeni katıldım. 2 sorum olacak 13 yaşındayım bu yaşta protein tozu kullanabilir miyim? Ağır spor çalışıyorum evde ve nereden alabilirim? Eczanede vs. var mıdır? Uzak yerler olmasın yaygın yerler olursa sevinirim.

İnternet sitelerinden alabilirsin eczanede satılmıyor maalesef 13 yaşında kullanılır bu arada protein tozunun yaş sınırı yok diye biliyorum. (https://www.supplementler.com/)bu siteden alabilirsin öneririm birkaç kere alışveriş yaptım memnun kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanabilirsin sorun olmaz diye biliyorum. Normal süt ürününden farksız. Bazı marketler bile satıyor yanılmıyorsam eczanede de var.

Eczane vermez sana, protein alamazsan kullanılabilir.

Geri
Yukarı