130.000 TL'lik toplanan sistemde uyumsuzluk var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
130.000TL
Deriler terletiyor. Kumaş daha iyi gibi geldi hava atmak için almıyorum ihtiyacım ve hayalim olan bir şey için burada uğraşıyorum.

Ergonomi ihtiyacın olan şey, dış görünüşü olan ama çöp malzeme kullanılmış koltuklar değil. Birisi ince sahte deri, diğeri de PVC'den yapılma sözde kumaş.

Vatan zorunlu mu alıcağınız fiyatın 2 katına satıyorlar 3080 Ti alabilirsiniz.

Yemeyin hocam beni 2, 5003-3, 000 TL daha veremiyorsanız hiç toplamayın daha iyi.

2.500TL 3.000TL diyorsunuz fakat türkiyedeyiz yani ve 5900X zaten bana yeterli ısınmıyor da performansıda iyi eskirse bozulursa 5950X e gecerim şu an gereksiz yüksek masraf olacaktır.

Hocam o bütçeye 4 k bırak 8 k televizyon alırsın daha iyi.

Yeterli duydum 4K ve 8K fazla büyük ve abartıya kacıcaktı monitörler bozulursa 4K gecerim ama 8K hiç düşüncem olmamıştı ama olmazda.

Semruk S7 alın.

Bayağı Monster seviyordunuz siz sanki, ondan dedim.

Forumda istediği ilgiyi veya başka bir şeyi alamadığı için hayali sistem kurmuş gibi geldi daha para elimde değil bile dediğine göre.

:D tamam anlatacağım sanırım inanmama başladınız.
Ailemden biri yurt dışına gitti 1 yıl olmadan istediğin sisteme kavuşacaksın demişti inanmadım ve bu hafta işte mağazaya gittiğim filen dedi fotoğraflar attı ve sende istediğin sistemi belirle tarzında ailemden biri konuştu benimle ve arayışa geçtim umarım bende yurt dışına çıkacağım ve orada yaşama yararı alacağım sistemi hediye alacaktı ama anlamadığından sürpriz maalesef bozuldu ama çocukluk hayalimdeki sisteme kavuşacağım o bana yeter yani sizde yurt dışına cıkarak 1 yıldan az calışıp TR parasına cevirerek 80bin TL üstü bir para elde edebilirsiniz Türkiye'de 1 yılda imkansız 130bin TL kazanmak.
Daha iyisi var. Bu bütçede 5900X değil 5950X alın. Nokta.

Teşekkürler. Cevabınız için bir şeyler disklerden kısıp 5950X tercih ediceğim.

:D tamam anlatacağım sanırım inanmama başladınız.
Ailemden biri yurt dışına gitti 1 yıl olmadan istediğin sisteme kavuşacaksın demişti inanmadım ve bu hafta işte mağazaya gittiğim filen dedi fotoğraflar attı ve sende istediğin sistemi belirle tarzında ailemden biri konuştu benimle ve arayışa geçtim umarım bende yurt dışına çıkacağım ve orada yaşama yararı alacağım sistemi hediye alacaktı ama anlamadığından sürpriz maalesef bozuldu ama çocukluk hayalimdeki sisteme kavuşacağım o bana yeter yani sizde yurt dışına cıkarak 1 yıldan az calışıp TR parasına cevirerek 80bin TL üstü bir para elde edebilirsiniz Türkiye'de 1 yılda imkansız 130bin TL kazanmak.

Teşekkürler. Cevabınız için bir şeyler disklerden kısıp 5950X tercih ediceğim.

Kapı açılmıyor reis.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı