130 Kg kapasiteli oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2000
xDrive markası bir oyuncu koltuğu almayın, aldırmayın! Bir sürü sponsor sayesinde ismi çıkmış bir firma. Ürünleri kaliteli değil. Bizzat ben kullandım ve 2 hafta geçmeden süspansiyon sistemi çöktü. Sizin linkini bıraktığınız modeldi.

Hawk markasının oyuncu koltuklarından almanızı öneririm.

Açıkçası Zio Gaming'in koltukları gayet güzel. Ben de kullanıyorum ve memnunum ancak bir sıkıntı var o da maksimum kilo. Bu arada Pro modelini tavsiye ederim.

"Tavsiye edilen max kilo 110kg, boy 190 cm olmakla birlikte, daha kilolu ve uzun olup rahatlıkla kullanan kullanıcılarımız mevcuttur."

Hocam yaş kaç? Boyunuz kaç?
24 185
xDrive markası bir oyuncu koltuğu almayın, aldırmayın! Bir sürü sponsor sayesinde ismi çıkmış bir firma. Ürünleri kaliteli değil. Bizzat ben kullandım ve 2 hafta geçmeden süspansiyon sistemi çöktü. Sizin linkini bıraktığınız modeldi.

hawk markasının oyuncu koltuklarından almanızı öneririm.

| Oyuncu Koltuğu bunu önerdi arkadaşım 130 kiloyu çok rahat taşırmış kumaş olması daha iyi olurmuş zio Gaming bakıyorum bir de xDrive almak istiyordum ama bu 2 marka benim için daha iyi olurmuş.

Son düzenleme:
| Oyuncu Koltuğu bunu önerdi arkadaşım 130 kiloyu çok rahat taşırmış kumaş olması daha iyi olurmuş zio Gaming bakıyorum bir de xDrive almak istiyordum ama bu 2 marka benim için daha iyi olurmuş.
Hawk çok iyi bir markadır. Zio Gaming'de öyle. Kumaş olması kesinlikle daha iyi. Ben de Zio Gaming'den alırken pamuklu kumaş almıştım. Deri oyuncu koltuğu almayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı