130 TL bütçede QKZ VK4 vs kablosuz kulaklık

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Bu bütçede QKZ VK4 isimli kulaklığı buldum. Daha çok müzik dinlemek ve ara sıra bilgisayara bağlayıp video, oyun için kullanacağım. Bu bütçedeki kablosuz kulaklık ile QKZ VK4 arasında çok fark olur mu? Kablo için o farkı görmezden gelmek mantıklı mı? Veya 130 TL civarına daha iyi ses kalitesine sahip kablolu veya kablosuz kulaklık var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

@Samotne Ciasteczka
@enonertetanem
@TÇB
@hadwiger

Son düzenleyen: Moderatör:
VK4 ile GT1'ın falan çok büyük farkı yok, GT1 ile CX 200'ü karşılaştırdığımda öğrenmiştim ama tabii ki VK4 kablolu olduğundan daha avantajlı.

Benim önerim, Airpods tarzı seviyorsan T7, normal olur dersen GT1.

VK4 ile GT1'ın falan çok büyük farkı yok, GT1 ile CX 200'ü karşılaştırdığımda öğrenmiştim ama tabii ki VK4 kablolu olduğundan daha avantajlı.

Benim önerim, Airpods tarzı seviyorsan T7, normal olur dersen GT1.
O zaman kablosuz almam daha iyi olacak. T7 ile GT1 arasından hangisini önerirsiniz. Airpods tarzı olması pek önemli değil.

O zaman kablosuz almam daha iyi olacak. T7 ile GT1 arasından hangisini önerirsiniz. Airpods tarzı olması pek önemli değil.
T7’nin ANC avantajı var eğer daha sakin ve sessiz bir müzik deneyimi isterseniz işinize yarar. Ben olsam GT1 Pro alırdım biraz daha bütçe arttırıp.

9 TL daha aşarak Pro modelini alabilirsin. Farkları;

1609687498547.png

Yeni konular

Geri
Yukarı