130 TL Wi-Fi adaptör önerisi

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Bütçem 130 TL, eğer ürün iyi olursa 150 TL'ye kadar çıkabilirim.
Modem ile aramda 4 metre + 1 duvar var. O yüzden çekim kuvveti benim için çok önemli. 0 veya 2. el olabilir, 2. el olacak ise kutulu olması önceliğim olur.

Aklımdaki adaptörler:

AC1200 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı Fiyatları ve Özellikleri
(Bu ürünün özellikleri fiyatına göre gerçekten muazzam duruyor, ancak markasız olması bir tık korkutuyor. Yine de yorumlara bakacağımız zaman fiyatına göre bayağı iyi duruyor)

2. el ASUS USB-n14. (param güvende ile 120 TL)

Aralarında en mantıklısı N15 gibi duruyor, hem sıfır hem de PCI Express ile takılması daha iyi diyorlar. Yine de markasız olan AC1200 özellik açısından ön plana çıkıyor, emin olamadım. Hiç riske girmeyip N15 alıp geçsem mi?

Öneri için teşekkürler, lakin tek antenli olması pek iç açıcı durmuyor.
Zira dediğim gibi 4 metre + 1 duvar var ve antenler gerçekten fark ettiriyor. Yine de listeme ekledim.

İnanın bana sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum. 2 duvar ve yaklaşık 6 metre var Full çekiyor. Ki şöyle diyeyim bizim duvarlara çivi bile girmiyor.

Eğer bütçeyi arttırabilirseniz bunu önerebilirim, bizzat kullanıyorum. Modem evin bir ucunda, ona rağmen 5 diş çekiyor ve memnunum.

Onun dışında buna da bakabilirsiniz.

Modem bu arkadaşlar, sanırım sadece 2.4Ghz desteği var.

Bu durumda PCE-N15 gayet mantıklı durmuyor mu arkadaşlar? 129 TL fiyatı var ve gördüğüm kadarıyla en iyisi o duruyor. WN722N adaptörü de listemde.

Geri
Yukarı