1300₺ Bisiklet tavsiyesi

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Dolar artıyor ancak bunun etkisi bisikletlere yansır mı bilmiyorum, düşündüğüm model Corelli snoop 3.1, 3.2, 3.3, 3.4 kısacası 3 serisinden en uygun olanı. Hem bisiklet önerisi istiyorum, hem de malum şeyin bisikletlere etkisi olur mu onu merak ediyorum. 1300 TL bütçe. 26" jant ve üzeri. 17" kadro boyu, mümkünse 18" üzeri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar artıyor ancak bunun etkisi bisikletlere yansır m bilmiyorum, düşündüğüm model Corelli snoop 3.1, 3.2, 3.3, 3.4 kısacası 3 serisinden en uygun olanı. Hem bisiklet önerisi istiyorum, hem de malum şeyin bisikletlere etkisi olur mu onu merak ediyorum. 1300 TL bütçe. 26" jant ve üzeri. 17" kadro boyu, mümkünse 18" üzeri
snoopu tavsiye etmem şu anda 2.el almanı öneririm,iyi bir şey istiyorsan 3 binden aşşağı yok çünki

snoopu tavsiye etmem şu anda 2.el almanı öneririm,iyi bir şey istiyorsan 3 binden aşşağı yok çünki
İdare etsin yeter eskiden 800 TL'ye aynı kategoride olan Mosso vardı gerçekten kaliteli ve performanslıydı, Snoop'un üzeceğini düşünmüyorum.
Ben temiz kron XC 100 satıyorum hocam 1500E çantası dahil. Bir düşünün isterseniz.
İstanbuldasınız hocam arada 1000 KM var. :) İkinci el'e pek yatkın değilim, zaten bizim burada ikinic el bisiklet satan bulamıyorum.

Geri
Yukarı