1300 TL 144Hz 1ms IPS panel monitör tavsiyesi

En ucuz IPS ve 144Hz olan orta kaliteli monitör budur;
Asus VP249QGR 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Eğer 1300TL üstüne çıkamazsanız IPS almanızı önermem. Panel kalitesi düşük bir model olur ve IPS renklerini tam olarak veremeyebilir.

1300TL olarak bunu öneririm;
Samsung LC24RG50FQMXUF 23.5" 4ms Full HD Freesync Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bundan 100TL daha ucuza 24E1GAJ/01 modeli var ancak Ghosting sorunu olan bir model. Önermem.

En ucuz IPS ve 144Hz olan orta kaliteli monitör budur;
Asus VP249QGR 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Eğer 1300TL üstüne çıkamazsanız IPS almanızı önermem. Panel kalitesi düşük bir model olur ve IPS renklerini tam olarak veremeyebilir.

1300TL olarak bunu öneririm;
Samsung LC24RG50FQMXUF 23.5" 4ms Full HD Freesync Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bundan 100TL daha ucuza 24E1GAJ/01 modeli var ancak Ghosting sorunu olan bir model. Önermem.

Ucuz ve dandik amozon.comdan alıyorum

Ucuz ve dandik Amazon. Comdan alıyorum.

Tam olarak ne ucuz ve dandik? Bir de neyi Amazon'dan alıyorsunuz? Ben yazdığınızdan pek bir şey anlayamadım.

Tam olarak ne ucuz ve dandik? Bir de neyi Amazon'dan alıyorsunuz? Ben yazdığınızdan pek bir şey anlayamadım.

https://www.hepsiburada.com/turbox-mt-238fhd-23-8-75hz-5ms-analog-hdmi-full-hd-monitor-p-HBV00001AGSGM?magaza=atombilişim
En ucuz oyuncu monitörü.

Samsung crg50 modelini düşünün bence. Monitörleri çok kaliteli. IPS olarak Asus TUF modelini öneririm. Samsung - Asus ikilisini 10 yıldır kullanırım. İkisi de monitör konusunda iyi.

Geri
Yukarı