1300 TL bütçe ile en az 600W PSU önerisi

Bütçe
1300
Konuda belirtilen A600DN modelinin elinizdekinden pek bir farkı yok. Kötü içyapı ile beraber yeterince kötü performanslı bir ürün.

Elinizdeki PSU kalsın. Öcü gözüyle bakmayın ama kaliteli değil zaten. İyice bütçenizi genişletip gerçekten geçmeye değecek bir modele geçin. Minimum CX650F & C650 türevi modellere geçmelisiniz kalite olarak.

Hadi ya? Kaynaklarını çok merak ettim. Kalitesiz bir model de hiçbir güç kaynağı için bu şekilde kesin tarihler verilemez. Eline geldiğinde ölü olan nice kaliteli modeller gördüm. Şans işi.

Kaliteli ürün aldığınızda bozulma ihtimalini azaltıyorsunuz sadece. Bu sebepten kaliteli modeller alıyoruz.
Hocam kesin tarih değil, bi deyim yani kalitesiz olduğunu belirtiyorlar ama en kısa zamanda kesinlikle değiştirin diyorlar

Ekran kartına zarar vermesinden korkum var yoksa psu zaten değişicek mal ona birşey olsa sıkıntı yok

Konuda belirtilen A600DN modelinin elinizdekinden pek bir
Tamam kalitesiz zaten. Acele ile değiştirip kendisinden pek de farklı olmayan modellere geçecekseniz bir anlamı yok. Biriktirin, doğru düzgün kalitede bir modele geçin. CX650F, NZXT C650&750 Bronze, XPG Pylon 650, PM650D, Performance GD 600 Gold gibi modeller minimum olmalı ki değsin. Kaliteli bunlar.
Anladım hocam, peki konuda paylaştığım vento kasanın içindeki psu nasıl? Kaliteli mi?

Geri
Yukarı