1300 TL dayanıklı telefon önerisi

Skywater goksu

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Sony Xperia M4 Aqua telefonumun bozulması üzerine yeni bir telefon alacağım. Eski telefonum çok ısınıyordu ayrıca kasası da hiç sağlam değildi. Bende yeni alacağım telefonun öne çıkan özelliğinin sağlamlık olması gerektiğini düşündüm. Çünkü biraz dikkatsiz ve dalgın biriyim. Telefonlarımı yere düşürdüğüm oluyor. Tabi ki de telefonların her düşmeye dayanmasını beklemiyorum fakat standartların üstünde sağlamlığa ait bir telefon arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung J7 Prime veya Huawei Gr5 2017 modellerine bakabilirsin. Ancak telefonların çerçeveleri genellikle plastik olduğu için çok çabuk ezilme çatlama olabiliyor. Sen en iyisi silikon kılıf ve kırılmaz ekran alarak düşük darbelere karşı koruyabilirsin.

Gayet iyi olur.

@Niyazi Taşcı İnsanların bunu çok fazla dert etmediğini ve alabildiğini fark ettim. Bu doğrultuda da ithalatçı garantili isteyenler için şu şu modeller, distribütör garantili isteyenler için şu şu modeller diye yazıyorum. Yoksa ben ithalatçı garantili bir telefon almam.

Gayet iyi olur.

@Niyazi Taşcı İnsanların bunu çok fazla dert etmediğini ve alabildiğini fark ettim. Bu doğrultuda da ithalatçı garantili isteyenler için şu şu modeller, distribütör garantili isteyenler için şu şu modeller diye yazıyorum. Yoksa ben ithalatçı garantili bir telefon almam.
Teşekkürler X Compact almaya karar verdim. Bazıları tasarımını sevmemiş ben aksine tsarımına hayran kaldım. Nedendir bilmiyorum kenarları kıvrımlı telefon yerine tuğla gibi sert hatları olan telefonlar daha çok hoşuma gidiyor (Bu sebeptendir zamanında windows phone'a geçip lumia 920 ve 1020 kullandım).

Arkadaşlar X Compact'ı sipariş ettim. Hepinize teşekkür ediyorum. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı