1300 TL ekran kartı önerisi

Teşekkürler. Konu başlığı sayın forum yetkilileri tarafından değiştirildiği için siz değerli forum üyeleri haliyle direk 1300 tl önerilerinde bulundunuz.

Benim asıl amacım belirttiğim oyunları kusursuzca en uygun fiyata oynamak. Vaktimin çok az bir kısmı oyunla geçiyor zaten. O yüzden bütün paramı ekran kartına vermektense işimi görecek uygun fiyatlı bir marka alayım diyorum.

Bu fiyattan aşağısı işimi görmez mi?
Eğer Ultra takıntınız yoksa tabi ki de işinizi görür. Yani GTX 1050 ve GTX 1050Ti ekran kartlarına da yönelebilirsiniz. Fakat 1060 olsun diyorsanız en uygun fiyatlısı Inno3D markasında. Bana sorarsanız ekran kartını bir kere alın, tam alın derim. Ayrıca öyle bir sisteme GTX 1060 yakışır. :)

Eğer Ultra takıntınız yoksa tabi ki de işinizi görür. Yani GTX 1050 ve GTX 1050Ti ekran kartlarına da yönelebilirsiniz. Fakat 1060 olsun diyorsanız en uygun fiyatlısı Inno3D markasında. Bana sorarsanız ekran kartını bir kere alın, tam alın derim. Ayrıca öyle bir sisteme GTX 1060 yakışır. :)

Değerli vaktinizi ayırıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Tavsiyelerinize uyarak yakın zamanda satın alacağım.

Konu kilitlenebilir.

Teşekkürler.

Tabiki haklısınız, konu yeri aynı yere gidiyor diye demiştim.

EVEREST RAMPAGE CASTLE GAMING USB 3.0 MidT ATX PENCERELİ MAVİ/SİYAH KASA

Bu markayı daha önce hiç duymadım bilmiyorum da. Sorun yaşatmayacak iyi bir kart ise biraz bekleyip bu kartı alayım.

İhtiyacımı görecek daha uygun MSI marka bir kart yok mudur?
Pardon özür dilerim ben bir başkası bu mesajı attı zannetmiştim kendi konunuzda elbette böyle bir mesaj yazabilirsiniz tekrar özür dilerim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı