1300 TL Mobile PUBG İçin Telefon Önerisi

Sürekli samsung kullandım İosu denemek istiyorum 6 serisi ve 6s alsam oyunu stabil şekilde donmadan oynayabilir miyim ?
Önerim minimum 6s'ten yana
Samsung s7 serisi kesinlikle önermiyorum kronik ekran sorunu var telefonda ve samsung kabullenmiyor bu sorunu.
Kronik ekran sorunu dediğiniz konu amoled yanığı bir diğer deyişle ghost screen bu tüm amoled ekranlarda yüksek parlaklıkta kullanımda karşılaşabileceğiniz bir durum.Tamamen kullanımla alakalı

Önerim minimum 6s'ten yana

Kronik ekran sorunu dediğiniz konu amoled yanığı bir diğer deyişle ghost screen bu tüm amoled ekranlarda yüksek parlaklıkta kullanımda karşılaşabileceğiniz bir durum.Tamamen kullanımla alakalı
Dediğim olay ekranda siyah pembe yeşil çizgi, s7'de oluyor mu bilmiyorum ama edge'lerin çoğunda bu sorun mevcut sahibinden letgo gibi sitelerden bakılabilir, 2.el satılan edge'lerin çoğu ekran arızalı.

Dediğim olay ekranda siyah pembe yeşil çizgi, s7'de oluyor mu bilmiyorum ama edge'lerin çoğunda bu sorun mevcut sahibinden letgo gibi sitelerden bakılabilir, 2.el satılan edge'lerin çoğu ekran arızalı.
Bahsettiğiniz ekranda renkli çizgiler oluşması durumu genellikle ekranın darbe alması sonucu gerçekleşir daha önce s6 edge kullandım ve memnundum ama dediğiniz gibi nadirende olsa bu gibi durumlar oluşabilir.

A7 2017 kullanıyorum. PUBG kasmasa da görüntü kalitesi aşırı leş. Çoğu zaman uzaktaki adamları göremiyorsun bile 😂 Onun dışında şarjı gayet iyi gidiyor. Ancak fiyat performans telefonu değil onu belirteyim.

Bahsettiğiniz ekranda renkli çizgiler oluşması durumu genellikle ekranın darbe alması sonucu gerçekleşir daha önce s6 edge kullandım ve memnundum ama dediğiniz gibi nadirende olsa bu gibi durumlar oluşabilir.
Darbeyle alakası yok arkadaşımda da bende de S7 edge var arkadaşım aldıktan 2 ay sonra kendi kendine oluştu çizgiler kasko+380 lira verip yaptırdı. Benim yaptırma gibi bir durumum yok çünkü telefonu yurt dışından aldım. Telefonu çok büyük titizlikle kullanıyordum bu arada o çizgilere kadar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı