Askerde eziyete uğradım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçmiş olsun ama yazdıklarından anladığım kadarıyla sen bir doktor görmelisin...
Seni de ezseler aynısını derdin.

Askerliğin dışına taşıracak kadar ne yaptınız? Siz orada siyaset yapmışsınız gibi düşünüyorum ben 😀 Ne işleri olur sizinle askerden sonra? Açık konuşun.
Kesinlikle siyaset yapmadım. Seni ezseler aynısını yaşardın.

Hakkını aradın ve sana zorbalık yapanlarla olan davanı kazandın diyelim. Yine de doktora görünmelisin, yaşadıkların hayatında kalıcı etkiler bırakabilir. Psikolojik travmaları böyle çözemezsin.

MİT beni takibe aldı güzel kardeşim. Adamlar benimle konuştu. Her şeyi anlattım. Seni mutlu edeceğiz dedi geçti. Psikolojik olarak tedavi alsam ne olacak ki ? Askeriyeye tekrar başvuracağım bence sıkıntı çıkar.

MİT beni takibe aldı güzel kardeşim. Adamlar benimle konuştu. Her şeyi anlattım. Seni mutlu edeceğiz dedi geçti. Psikolojik olarak tedavi alsam ne olacak ki ? Askeriyeye tekrar başvuracağım bence sıkıntı çıkar.
Ciddiyim bu arada.

Dalga geçmeyin la ciddiyim.

İnşallah Almanya'ya kapağı bi atayım ilk işim vatandaşlığı sildirmek olacak.

Hakkını aradın ve sana zorbalık yapanlarla olan davanı kazandın diyelim. Yine de doktora görünmelisin, yaşadıkların hayatında kalıcı etkiler bırakabilir. Psikolojik travmaları böyle çözemezsin.
Nasıl çözebilirim.

Son düzenleme:
MİT beni takibe aldı güzel kardeşim. Adamlar benimle konuştu. Her şeyi anlattım. Seni mutlu edeceğiz dedi geçti. Psikolojik olarak tedavi alsam ne olacak ki? Askeriyeye tekrar başvuracağım bence sıkıntı çıkar.

Ciddiyim bu arada.

Dalga geçmeyin la ciddiyim.

İnşallah Almanya'ya kapağı bir atayım ilk işim vatandaşlığı sildirmek olacak.

Nasıl çözebilirim?

Eğer bu dedikleriniz doğruysa durum ciddi, eğer dediğiniz şeyler hayaliyse durum daha da ciddi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı