1300 TL monitör tavsiyesi

Mustafa Kırık

Hectopat
Herkese iyi günler. 1000-1300 TL arası monitör arıyorum. Genellikle ders videoları izleyeceğim. Arada bir Zula oynarım, başka oyun oynamam. Geceleri 1.5 2 metre uzaklıktan film izliyorum. Beni üzmeyecek, renk ve panel kalitesi iyi olan bir monitör önerir misiniz? Site olarak Amazon TR dışında bir yerden alamam. Çünkü en ufak sorunda tartışmasız iade alıyorlar. Alttaki monitörden geçeceğim. Bu monitör ile alacağım monitör arasındaki farkı anlamak isterim. Bir de şöyle bir monitör var:
Stoğu bitmiş ama 1250 TL'ydi. Tekrar stok gelebilirmiş.

IMG_20210321_165850.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe azcık artarsa mükemmel olur.

Teşekkür ederim. Bütçeyi arttırmam neredeyse imkansız ve artsa bile Amazon TR'den almayı tercih ederim. Çünkü ölü pixel falan olsa direkt iade alırlar.
1240 TL bu fiyatta Samsung güzel tercih.

Trendyol'dan hiç alışveriş yapmadım. Monitörde en ufak bir hasar olsa veya ölü pixel olsa sorunsuz iade alırlar mı?

Trendyol'dan hiç alışveriş yapmadım. Monitörde en ufak bir hasar olsa veya ölü pixel olsa sorunsuz iade alırlar mı?

Burada fiyat listesi var sorun olursa 14 gün içinde yasal iade etme hakkınız var.

Teşekkür ederim. Bütçeyi arttırmam neredeyse imkansız ve artsa bile Amazon TR'den almayı tercih ederim. Çünkü ölü pixel falan olsa direkt iade alırlar.

Sinerji Bilgisayar tıpkı amazon gibi güvenilirdir. Aoc 24g2u yorumlarına bakabilirsin.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Samsung 4ms olan monitörü almaya karar verdim. Birkaç gün Amazon'un stok eklemesini bekleyeceğim. Olmazsa Sinerji veya Trendyol'dan alacağım.

Geri
Yukarı