1300 TL'ye kadar kulaklık önerisi

glomindel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam, iyi bayramlar. 1300 TL'ye kadar kulaklık önerisi arıyorum. Rekabetçi oyun çok fazla oynamıyorum. Ara ara Apex Legends oynuyorum. Onun dışında Single oyunlar ve müzik için kullanıyorum. Fakat Discord'da çok fazla dolaştığım için mikrofonunun iyi olması tercihim olacaktır. Birkaç farklı model buldum fakat sizlerin de görüşünü almak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Anakartım = TUF Gaming Z690-Plus

SteelSeries Arctis Prime.
Razer BlackShark V2 X
Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround.
SteelSeries Arctis Nova 1
ASUS TUF Gaming H3 7.1

Void Elite RGB 7.1 tek geçerim.

Arkadaşlar herkese selam, iyi bayramlar. 1300 TL'ye kadar kulaklık önerisi arıyorum. Rekabetçi oyun çok fazla oynamıyorum. Ara ara Apex Legends oynuyorum. Onun dışında Single oyunlar ve müzik için kullanıyorum. Fakat Discord'da çok fazla dolaştığım için mikrofonunun iyi olması tercihim olacaktır. Birkaç farklı model buldum fakat sizlerin de görüşünü almak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Anakartım = TUF Gaming Z690-Plus

SteelSeries Arctis Prime.
Razer BlackShark V2 X
Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround.
SteelSeries Arctis Nova 1
ASUS TUF Gaming H3 7.1

Arctis Nova 1 var bende fazlasıyla memnunum.

Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround ancak uygulamasıyla beraber kullanınca bazen uygulmadan kaynaklı biraz cızırtı yapıyor ve sonra geçiyor onun haricinde gerçekten çok kaliteli bir kulaklık.

Arkadaşlar dönüşleriniz için çok teşekkür ederim. Fakat sizlerin yorumu ve araştırmalarım dahilinde alternatifleri 2' ye kadar indirdim. Fakat net kararı hala veremedim :)

SteelSeries Arctis Prime
Razer BlackShark V2 X

Yeni konular

Geri
Yukarı