1300 TL'ye LG G2 mi, Nexus 5 mi yoksa Note 2 mi ?

S4 şuan 1500 lira civarında biraz beklerseniz veya bütçenizi biraz arttırabilirseniz almanızı tavsiye ederim kullanıyorum memnunum.

Eğer sadelık ve hız arıyorsan nexux 4 derım. Ama lg'ye bulasma derım. Satmak ıstersen cok dusuk bır fıyata satarsın. Ben note 2 tavsıye edıyorum. Tas gıbı bı telefondur. Hem hızlıdır hem kalem vs. acısından aksesuar acısından hemde popülerlik açısından iyi bir cihazdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün ResmiKapat
Kapat
Ürün AdıLG 802 G2 16GB WHITE AKILLI TELEFONLG NEXUS 5 16 GB BEYAZ AKILLI TELEFON
Bellek(MB)2 GB RAM-
BluetoothVarVar
Dijital KameraVarVar
EKRAN BOYUTU5,2"5"
Ekran TipiFull HD IPSIn-Cell Touch
GPRSVarVar
Garanti Süresi(Yıl)22
İşlemci Hızı (Mhz)2,3 GHz-
İşletim SistemiAndroid 4.2 Jelly BeanAndroid 4.4 (KitKat)
Kamera Çözünürlüğü(Piksel)13 MP8 MP
Klavye TipiDokunmatikDokunmatik
MARKALGLG
MODELOPTIMUS G2NEXUS 5
Pil3000 mAh Li-on2300 mAh
USBVarmicroUSB
3GVarVar
Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı)VarVar
PUSH E-MAIL DESTEĞİVarVar
EDGEVarVar
GPSVarVar
Dokunmatik EkranVarVar
Ağırlık (gr.)-130
Bekleme Süresi (Saat)-300
Boyutlar (cm)-69.17 x 137.84 x 8.59 mm
Ekran Çözünürlüğü (Piksel)-1920 x 1080
Konuşma Süresi(Saat)-17

Konu başlığında belirttiğiniz cihazlar arasından seçim yapacak olursak LG G2 daha üstün bir cihaz. Bir arkadaş Benchmark değerlerini paylaşmıştı ve G2 üstündü fakat bulamadım konuyu.

DH'de G2 alanlar çok her anlamda ezer geçer vs. tarzı yorumları çok gördüm. Pili ve kamerası dışında çok üstün bir özelliği yok G2'nin. N5 çok prestijli bir cihaz bence ben çok beğeniyorum. Almayı düşündüğüm bir telefon. ^^

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı