13000-13800 TL arası hazır sistem önerisi

Anladım hocam teşekkür ederim son bir soru sormak istiyorum attığım kasanın eksisi artısı nedir PC HOCASI-GG30 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS TUF RTX 3060 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR kardeşim bunu istiyor almışken iyi bir şey almak istiyorum.
Ryzen 5 3600 modeli bizim önerdiğimiz 10600KF modeline göre daha düşüktür performans olarak ayrıca gereksiz pahalı o ürün. Kasanın şekilli olup ASUS TUF olmasına aldanmayınız.

Attığınız sistem genel olarak güzel, lakin o kadar para vereceksem 3600 tercih etmezdim. Minimum 10600KF veya 5600X almaya bakardım.
Eğer hiç uğraşmak istemiyorsan, attığın sistemde karar kıldıysan 10600KF olan seçeneğini almanı öneririm.

Ancak gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum, ben olsam GameGaraj sistemi özelleştirip alır ve PSU'yu satıp daha kalitelisini alır. SSD'yi de A2000 500GB alıp rahatıma bakardım. 1500 TL fazla vermeyi gerek görmüyorum.

Attığınız sistem genel olarak güzel, lakin o kadar para vereceksem 3600 tercih etmezdim. Minimum 10600KF veya 5600X almaya bakardım.
Eğer hiç uğraşmak istemiyorsan, attığın sistemde karar kıldıysan 10600KF olan seçeneğini almanı öneririm.

Ancak gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum, ben olsam GameGaraj sistemi özelleştirip alır ve PSU'yu satıp daha kalitelisini alır. SSD'yi de A2000 500GB alıp rahatıma bakardım. 1500 TL fazla vermeyi gerek görmüyorum.

Hangi PSU almamı önerirsin hocam dediğin gibi yaptığım zaman.

Hangi PSU almamı önerirsin hocam dediğin gibi yaptığım zaman.
Core Reactor alıp uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.
@Motionless IN White Pylon 650 önerecektim fiyatı saçmalamış.

Core Reactor alıp uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.
@Motionless IN White Pylon 650 önerecektim fiyatı saçmalamış.

Teşekkür ederim hocam.
ASUS GeForce TUF RTX 3060 OC 12GB GDDR6 192bit Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR bu kartla GameGaraj sitesinde olan ekran kartı arasında fark olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı