13000 TL monitör dahil sistem toplama

Bütçe
13000

zionzvi

Centipat
Sistemi sadece oyun için toplayacağım. Günde 15 saat kadar PC kullanıyorum. Sistem toplama konusunda pek fazla bilgim yok. Sistemde olmasını istediğim şeyler: Sıvı soğutma, HDD ve 3600 MHz RAM. Ayrıca ekran kartını RTX 2070 Super X Trio düşünüyorum. Monitörü de 2K 144 HZ düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Monitörde özellikle istediğiniz bir panel çeşidi var mı? IPS panel kullanıyorum ben şahsen. Ayrıca 2070 Super kadar güçlü bir ekran kartının performansını tam olarak hissedebilmeniz için bir SSD almanızı öneririm.
Eğer IPS panel düşünürseniz monitörünüz.

Sevindim. Peki ileride yükseltebilirliği yüksek olan yeni nesil yonga setli bir anakart mı tercih edersiniz. 3600MHz RAM'ler ile biraz pahalıya patlıyor sistem öyle tercih ederseniz.

İsteklerinize en uygun bu şekilde olur ama biraz aşar:

Monitör:

Monitör:
GALAX' ın bu modeli çok hoşuma gitti. Performansı nasıl olacak acaba?

Performans olarak gayet güzel bir model giriş seviyesi kartlarını görmekten sıkılmıştım zaten.
En iyi 2070 Superlerden birisi olduğu kanaatindeyim.

Monitör:
Ayrıca monitör için şunu öneririm https://www.hepsiburada.com/hp-27xq...esync-qhd-monitor-3wl54aa-abb-p-hbv00000hlxyf.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı