13000 TL’ye bilgisayar toplama

Bütçe
13000

ftlX0

Kilopat
unknown.png

13000 TL'ye bu sistem nasıl sizce?

Kasayı Lian Li 205 mesh PSU'yu FSP yapıp al:
hocam selamlar konuyu yükseltmiş oluyorum sanirsam ama lian li ve fsp psu yaptıktan sonra 13k oluyor sizce 13kya 11400f+6600den daha iyi bir sistem gelir mi ? benim bütçem 13.5k zaten de hani belki 11400f 6600xt falan düşürürüm 13.5k civarına o yüzden kafamı kurcalıyor almakta çekiniyorum

Hocam selam konuyu yükseltmiş oluyorum sanirsam ama Lian Li ve FSP PSU yaptıktan sonra 13K oluyor sizce 13kya 11400F+6600'den daha iyi bir sistem gelir mi? Benim bütçem 13.5k zaten de hani belki 11400F 6600XT falan düşürürüm 13.5k civarına o yüzden kafamı kurcalıyor almakta çekiniyorum

PC hocası sistem çıkarırsa anca öyle sistem çıkar yoksa şu an sizin sistem iyi.

Cuma günleri İncehesap'da Gaming gecesi oluyor. İndirime iyi bir sistem ya da ekran kartı/işlemci falan düşebilir. İstersen yarın onu bir kontrol et. 22:00'da oluyor diye hatırlıyorum.

Cuma günleri İncehesap'da Gaming gecesi oluyor. İndirime iyi bir sistem ya da ekran kartı/işlemci falan düşebilir. İstersen yarın onu bir kontrol et. 22:00'da oluyor diye hatırlıyorum.
hocam ben toplamayı bilmediğim için ve kimseye toplattirmakla ugrasmak istemedigim icin hazir sistem tercih ediyorum teşekkür ederim düşünceniz için

hocam bu almayı düşündüğüm sisteme en yakin fps değerleri hangi videodadır sizce ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ikinci videoysa işlemci ağırlıklı oyunlarda biraz güçsüz kalıyor gibime geldi monitörüm 180hz

Geri
Yukarı