13400F RTX 3060 Ti sistem uyumlu mu?

Bütçe
25000TL

Roythox

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V17.1.3
Merhaba orta-üst segment bir sistem topluyorum. Bileşenleri aşağıda belirttim, önerilere açığım ve PSU seçimini yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Bütçeyi belirttim, 25000TL.

Hazır sistem bakmanı tavsiye ederim. Daha pahalıya geliyor gibi böyle.

Merhaba orta-üst segment bir sistem topluyorum. Bileşenleri aşağıda belirttim, önerilere açığım ve PSU seçimini yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Bütçeyi belirttim, 25000TL.

Bu sistem 10000TL daha ucuz ve attığınız parçalara çok yakın güçte. Stok bitmediyse bunu almanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem 10000TL daha ucuz ve attığınız parçalara çok yakın güçte. Stok bitmediyse bunu almanızı öneririm.

Teşekkür ederim fakat i5 son nesil işlemci ve NVIDIA ekran kartı istediğim için böyle bir sistem çıktı ortaya. Sistemi aldıktan sonra uzun yıllar rahatça kullanmak istiyorum. Bir de Goodram nasıl markadır kaliteli mi diğer markalara göre ucuz kalıyor biraz.

Hazır sistem bakmanı tavsiye ederim. Daha pahalıya geliyor gibi böyle.

Aslında evet kendim toplayınca pahalıya geldi. Bu özelliklerde i5 son nesil ve NVIDIA ekran kartı olacak şekilde önerdiğiniz bir sistem varsa bakabilirim.

Arkadaşlar İtopya'dan bu bilgisayarı aldım yorumlarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-06-14 saat 18.38.38.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-06-14 saat 18.38.38.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Teşekkür ederim fakat i5 son nesil işlemci ve NVIDIA ekran kartı istediğim için böyle bir sistem çıktı ortaya. Sistemi aldıktan sonra uzun yıllar rahatça kullanmak istiyorum. Bir de Goodram nasıl markadır kaliteli mi diğer markalara göre ucuz kalıyor biraz.

Aslında evet kendim toplayınca pahalıya geldi. Bu özelliklerde i5 son nesil ve NVIDIA ekran kartı olacak şekilde önerdiğiniz bir sistem varsa bakabilirim.

Arkadaşlar İtopya'dan bu bilgisayarı aldım yorumlarınız için teşekkür ederim.

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Geri
Yukarı