1350 TL ekran karti tavsiyesi

leqo35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba suan GTX 750ti kullaniyorum. Artik yetersiz geldigini dusunuyorum. 1350 TL civari ekran karti alicam. RX 480 ve ya 1060 dusunuyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Sistem ozellikleri;

I5 6500
MSI B150 M3 Gaming anakart
DDR4 8 GB RAM
600W PSU 80 Plus bronz

Son düzenleyen: Moderatör:
İki kartta güzel ama RX480 DX12 ve Vulkan'da önde görünüyor ileriye dönük olması için RX480 şuan daha iyi bir seçim.

AMD EKRAN KARTI AYARLARIYLA OYNADIM SON YAPTIM HERŞEYİ SONRA EKRAN KARTINI GÜNCELLEDİM EKRAN KARTI DEGİSTİ BÜTÜN OYUNLARDA KASIYOR ESKİ AYARLARI SONA GETİRDİGİM İCİN EKRAN KARTI AYARLARINI NASIL SIFIRLARIM BİRİSİ AYRDİMCİ OLURMU LÜTFEN BÜTÜN OYUNLAR KASMAYA BASLADI

Merhaba suan GTX 750ti kullaniyorum. Artik yetersiz geldigini dusunuyorum. 1350 TL civari ekran karti alicam. RX 480 ve ya 1060 dusunuyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Sistem ozellikleri;

I5 6500
MSI B150 M3 Gaming anakart
DDR4 8 GB RAM
600W PSU 80 Plus bronz

Konu ile alakasız olacak ama; GTX 750Tİ ekran kartını satmayı planlıyorsanız fiyat olarak ne düşünüyorsunuz?

Oynayacağın oyunlara göre FPS karşılaştırmalarını YouTube'dan izleyip ona göre karar ver derim. Çok yakın kartlar. Dx11 de 1060 önde bazı Dx12 oyunlarda da yine 1060 önde. Ben RX 480'i bir miktar geride görüyorum. Ama daha yüksek performans verdiği oyunlarda mevcut. Dediģim gibi oynayacağın oyunlardaki FPS testlerine bakarak kararını vermelisin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı