13500 TL Laptop Önerisi

cgrrx

Decapat
Arkadaşlar merhaba elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Hem oyun oynayabileceğim hem de derslerimde kullanacağım bir laptop istiyorum.
Normalde aklımda Monster Tulpar T7V20.2 ve HP Omen 17 CB1026NT vardı lakin ikisinde de stok yok şu an.
Önceliğim 17.3 inç ama 15.6 inç de olabilir. Ve şöyle bir sorum var diyelim ki 15.6inç aldım ve bir de monitör aldım, monitöre bağlayıp aynı performans ile kullanabilir miyim? Önerileriniz için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

İlla laptop almak zorunda mısın ? Yani 13000 TL ye canavar bir PC toplanabilir
Arkadaşlar merhaba elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Hem oyun oynayabileceğim hem de derslerimde kullanacağım bir laptop istiyorum.
Normalde aklımda Monster Tulpar T7V20.2 ve HP Omen 17 CB1026NT vardı lakin ikisinde de stok yok şu an.
Önceliğim 17.3 inç ama 15.6 inç de olabilir. Ve şöyle bir sorum var diyelim ki 15.6inç aldım ve bir de monitör aldım, monitöre bağlayıp aynı performans ile kullanabilir miyim? Önerileriniz için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

İlla laptop almak zorunda mısın? Yani 13000 TL'ye canavar bir PC toplanabilir.

Hocam artık sıktı şu muhabbet, masaüstünü tercih eden biri olarak söylüyorum elbette masaüstü daha F/P ama laptop tercih etmek istediğini göre elbet haklı sebepleri vardır. Eskiden bende bunu yapardım ama artık rahat bırakalım laptop kullanıcılarını. 😄

13000'e ne laptop'ı alacaksın. O laptop değil, çöptop olur. Doğru düzgün bir laptop 25000 TL'den başlıyor. Dolardan haberin yok sanırım.
He abart sende 2060lı laptoplar var boş boş yazmayın ya.

Artı -1 Eksi

He abart sende 2060lı laptoplar var boş boş yazmayın ya.

Ben laptop kullanmıyorum. Masaüstü her zaman tercihimdir.. 10 yıl önce 1000 TL'ye satılan, o zamanın giriş seviyesi Laptopları, artık bu zaman teknolojisiyle giriş seviyesi olarak, 10000 TL. O şekilde düşün.. Düzgün bir cihaz için, 25000 TL şart artık yani.

Artı -2 Eksi
Olay bu.

Dosya Ekleri

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    8,3 KB · Görüntüleme: 74

Yeni konular

Geri
Yukarı