13500 TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan Mpc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 2B
Sen neyin kafasını yasiyon şöyle bizde yaşayalım :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Screenshot_20211029_084033_com.google.android.youtube.png

Mayıs ayında çıkmış kartın testini 5 ay önce yapıyorlar, sende buna inanıp savunuyorsun. Oh be cahil olmak ne güzel, her şeyi en iyi kendinin bildiğini sanıyorsun.

Attığın video sahte karşılaştırma, daha ekran kartı çıkmadan önce testleri yapmış. Yorumlara bakabilirsin dalga geçmişler zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1635488673311.png

Hâlâ niye ısrar ediyorsun ki. Kartın çıkış tarihine ve bu videoların yapılma tarihlerine bak. 3050ti 1660ti ile zar zor kapışırken. 2070'nin baya geresinde kalıyor.

Bu 3 videoyu karşılaştırıp ortalama farkı anlayabilirsin.

Ayriyeten 1660ti vs 3050ti videosu

Dostum önerin yanlış işte. İnsanları yanlış yönlendirme. 2070 çok daha iyi bir kart. 2070'i, 3060 Max_Q yerine bile öneriyorlar yer yer aynı performans verseler bile bellek farkından dolayı. Burada yapacağın, kusura bakmayın yanlış biliyormuşum deyip geri çekilmek. Ayıp bir şey değil bu.

Son düzenleme:
Dostum önerin yanlış işte. İnsanları yanlış yönlendirme. 2070 çok daha iyi bir kart. 2070'i, 3060 Max_Q yerine bile öneriyorlar yer yer aynı performans verseler bile bellek farkından dolayı. Burada yapacağın, kusura bakmayın yanlış biliyormuşum deyip geri çekilmek. Ayıp bir şey değil v
Dostum önerin yanlış işte. İnsanları yanlış yönlendirme. 2070 çok daha iyi bir kart. 2070'i, 3060 Max_Q yerine bile öneriyorlar yer yer aynı performans verseler bile bellek farkından dolayı. Burada yapacağın, kusura bakmayın yanlış biliyormuşum deyip geri çekilmek. Ayıp bir şey değil bu.
Videolar öyle değil 3050 ti daha iyi

Hocam ben de seninle aynı bütçe civarlarında şuan laptop arayışındayım. Acer Nitro 5 AN515-45 NH.QBCEY.003 R7-5800H 8 GB 512 GB SSD RTX3060 144 Hz Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri bu bütçe bandında şuan için gözüme bu gayet hoş gözüktü. Konuya hakim arkadaşlar da bu bilgisayar hakkında görüşlerini bildirirse hem bana hem de konu sahibi arkadaşa yardımcı olmuş olur. Teşekkür ederim şimdiden.
Acerin yetkili servisi çok kötü haberin olsun
Acer kalitesi normal bendede nitro 5 var

Yeni konular

Geri
Yukarı