13500 TL Laptop Önerisi

cgrrx

Decapat
Arkadaşlar merhaba elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Hem oyun oynayabileceğim hem de derslerimde kullanacağım bir laptop istiyorum.
Normalde aklımda Monster Tulpar T7V20.2 ve HP Omen 17 CB1026NT vardı lakin ikisinde de stok yok şu an.
Önceliğim 17.3 inç ama 15.6 inç de olabilir. Ve şöyle bir sorum var diyelim ki 15.6inç aldım ve bir de monitör aldım, monitöre bağlayıp aynı performans ile kullanabilir miyim? Önerileriniz için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

MSI GL65 Leopard veya MSI Raider öneririm. Onun harici Asus Zenbook, Asus Rog veya Acer Nitro alabilirsiniz. Game Garajlar da beğenilmiş laptoplardır.

Yani senin seçimin hocam. Parası senden, tavsiyesi benden. Çöptop istiyorsan al ama ben şahsen 13000 TL paramdan da olmamak için almazdım. Bu konuda fazladan şey yazmaya gerek yok. Gereksiz mesaj atmış oluruz. Ben tavsiyemi verip geçerim.

Onu bana söyleme.. O maaşı, ücreti, 2500 TL yapan ve dışarda 300 - 500 TL'ye yani birim paraya dolara neyse, satılan çöp makineleri fahiş vergilerle 13000 TL'lere satanlara ve sattıranlara söyle..
13.000 TL'yi saçma sapan özelliksiz bir iPhone'a veriyorsunuz birşey olmuyor. Bu adam en kötüsü 5000 TL olan laptopa 13.000 TL verince mi suç oluyor ya da çöp oluyor? Sanırsınız o elindeki 10.000 TL'lik iPhone bir anda Pegasus olacak.

13.000 TL'yi saçma sapan özelliksiz bir IPhone'a veriyorsunuz bir şey olmuyor. Bu adam en kötüsü 5000 TL olan laptopa 13.000 TL verince mi suç oluyor ya da çöp oluyor? Sanırsınız o elindeki 10.000 TL'lik iPhone bir anda pegasus olacak.

Kişilik meselesi hocam, ben onu başka yerdede yakaladım şimdi de Xiaomi'yi kötülüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı