13500 TL Laptop önerisi

Melih Ayar

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bu akşam bir laptop sipariş edeceğim ancak karar veremiyorum. Gönlüm şuan Lenovo Legion 5’ten yana ama sizlerin görüşlerini de önemsiyorum. Nasıl bir laptop istediğime gelirsek kasa kalitesi ve sıcaklığa çok önem veriyorum doğrusu. Öyle tüm oyunları ultra’da oynayım takıntım yok. Çoğunlukla LoL, CS:GO, Overwatch oynayacağım. Bu oyunları 4K monitörde veya 2K 144Hz monitörde de oynamak istiyorum aslında. Arada Assassin’s Creed, Cyberpunk gibi oyunlar çıkarsa onları oynarım. Arada 4K TV’ye bağlayıp Mortal Kombat gibi oyunlar oynarım. Legion 5 hem 17,3” hem de AMD 4800H ile daha az ısındığı icin aklımı çeliyor açıkçası. Sizler de bir öneri verirseniz çok sevinirim 😊 Gerekirse 15.000'e kadar çıkabilirim.

Son düzenleme:
Herkese merhaba. Bu akşam bir laptop sipariş edeceğim ancak karar veremiyorum. Gönlüm şu an Lenovo Legion 5'ten yana ama sizlerin görüşlerini de önemsiyorum. Nasıl bir laptop istediğime gelirsek kasa kalitesi ve sıcaklığa çok önem veriyorum doğrusu. Öyle tüm oyunları Ultra'da oynayayım takıntım yok. Çoğunlukla LoL, CS:GO, Overwatch oynayacağım. Bu oyunları 4K monitörde veya 2K 144Hz monitörde de oynamak istiyorum aslında. Arada Assassin's Creed, Cyberpunk gibi oyunlar çıkarsa onları oynarım. Arada 4K TV'ye bağlayıp Mortal Kombat gibi oyunlar oynarım. Legion 5 hem 17, 3” hem de AMD 4800H ile daha az ısındığı için aklımı çeliyor açıkçası. Sizler de bir öneri verirseniz çok sevinirim 😊 Gerekirse 15.000'e kadar çıkabilirim.

2060 o fiyata zayıf gibi hocam,
Şunu tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı