1390TL Acer Nitro 165Hz 0.5ms alınır mı?

Fiyatına göre şaşırtıcı derecede iyi, ileride sorun çıkarma olasılığı belki malzeme kalitesinden olabilir ama şahsen alınabilir bir monitör.

Yani aslında şöyle ki fps oyunları oynuyorsanız IPS ve VA panelleri değil de TN panel tercih etmekte fayda var.Kullanım amacına bağlı bu aslında,eğer renk kalitesi daha iyi olsun derseniz TN panel sizi üzebilir ama sadece oyun için kullanacağım derseniz en gerçek ve en iyi hz ve ms oranlarını TN panellerde bulursunuz ki profesyonellerin de tercihidir,iyi forumlar.
Haklısınız, şimdi epey üzerinden ufak bir araştırma yaptım sizin dediğiniz gibi 2ms bir monitörmüş, lakin e-spor oyuncusu vs. değilseniz çok fark ettirmez diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 893317

Yani aslında şöyle ki FPS oyunları oynuyorsanız IPS ve VA panelleri değil de TN panel tercih etmekte fayda var. Kullanım amacına bağlı bu aslında, eğer renk kalitesi daha iyi olsun derseniz TN panel sizi üzebilir ama sadece oyun için kullanacağım derseniz en gerçek ve en iyi Hz ve ms oranlarını TN panellerde bulursunuz ki profesyonellerin de tercihidir, iyi forumlar.

Asl.

IPS sıkıntı çıkarmadı CS:GO'da Acer 165Hz 2ms almıştım ölü piksel çıktı ghosting te yoktu yağ gibi akıyordu.

Kullanıyorum, güzel monitör. 0.5 ms ayarlardan mod ile oluyor ama pek farkı yok gibi kullanmadım hiç modu. Ghosting yok denecek kadar az. Diğer IPS monitörlere oranla iyi seviyede denebilir. Ayak kısmı gayet sağlam, öne ve arkaya eğilebiliyor. Monitörün ayarları da işini görüyor.

Yani aslında şöyle ki FPS oyunları oynuyorsanız IPS ve VA panelleri değil de TN panel tercih etmekte fayda var. Kullanım amacına bağlı bu aslında, eğer renk kalitesi daha iyi olsun derseniz TN panel sizi üzebilir ama sadece oyun için kullanacağım derseniz en gerçek ve en iyi Hz ve ms oranlarını TN panellerde bulursunuz ki profesyonellerin de tercihidir, iyi forumlar.

Dostum oyun için TN panel devri kapandı artık adamlar 240 Hz IPS panel monitörler çıkartıyor eğer paran varsa direk IPS yapışacaksın sonuç olarak bu adam video veya film izleyecektir kim izlemez ki?

Eğer ben beklerim birazda para koyabilirim diyorsan tam bu özelliklerde kaliteli bir monitör var gerçek 1ms.

1400'ü kuruş aşamam maalesef. 75hz olarak bu nasıl? gtg:1ms mprt:1ms TN panel BenQ GL2480 Eye-Care 24" 1 MS 75 Hz Full HD LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri
Kullanıyorum, güzel monitör. 0.5 ms ayarlardan mod ile oluyor ama pek farkı yok gibi kullanmadım hiç modu. Ghosting yok denecek kadar az. Diğer IPS monitörlere oranla iyi seviyede denebilir. Ayak kısmı gayet sağlam, öne ve arkaya eğilebiliyor. Ayar kısmı da ga.

Sonunda kullanan birisi. Nasıl memnun musun? Ölü piksel çıktı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı