Acer Nitro KG242YP 23.8" 165Hz 0.5ms alınır mı?

Bütçe
1350TL

IJ3urakPasaI

Kilopat
Daha fazla  
Bu ürün şu an 3 saatlik indirimde arkadaşlar. 1.329,05 TL'ye düştü. Sizce alınır mı? 165 Hz ve IPS panel olması beni heyecanlandırdı. Sizce alınır mı bu fiyata, acele etmeye gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ölü piksel olunca kutusu vs. açıldığı için iade almadıklarını okumuştum. Riske girmek istiyorsan neden olmasın?
Müşterilerden birisi ölü piksel garantisi olup olmadığını sormuş. Satıcı "Merhaba , 3 adet sonrasında ölü pixel garantisi vardır." demiş. Bunu göz önünde bulundurarak alınırmı sizce? Tekrar sorayım.

Müşterilerden birisi ölü piksel garantisi olup olmadığını sormuş. Satıcı "Merhaba , 3 adet sonrasında ölü pixel garantisi vardır." demiş. Bunu göz önünde bulundurarak alınır mı sizce? Tekrar sorayım.
Eğer ölü piksel sayısı artmaya başlarsa garantisi devreye giriyor, genelde 1-2 tane ölü piksel çıktığından garantilik bir durum olmuyor. 1-2 ölü piksel çıkması sorun olmazsa alınabilir. Ben kullanıyorum bu monitörü, memnunum.

3-5 TL fazla ver Amazondan al derim. Amazon varken diğerlerinden almak mantıklı değil. Her türlü sorunda bir sıkıntı çıkartıp iade almamak için uğraştırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı