14.000-16.500 TL arasında telefon önerisi

• Konuyu başlatan davyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 248
Bütçe
16500

davyd

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, yaklaşık bir aydır, 4.5 yıldır kullandığım Xiaomi marka telefonumu değiştireceğim için yeni bir telefon arıyorum. Farklı markalar denemek istiyorum o yüzden tekrar Xiaomi ve Xiaomi altyapısında üretilen telefonlara bakmak istemiyorum(POCO). Bütçem konu başlığında belirttiğim gibi.

Gün içerisinde ortalama 4-5 saat telefona bakıyorum. Sosyal medyada dolaşıyorum, video ve dizi izliyorum. Çok fazla oyun oynamam ancak oynarsam Wild Rift oynarım.

Şu ana kadar baktığım tüm telefonlardan kafama yatan birkaç telefon oldu. Biri Honor 90 diğeri ise Samsung Galaxy A54.
Honor 90 her konuda A54'ten daha önde bir cihaz olduğu için kafaya daha çok yatıyor ancak mono hoparlörü beni şüpheye düşürüyor.

İki model haricinde 2. el S21 FE de düşünüyorum.

Sizin önerebileceğiniz başka bir model, cihaz var mıdır?

Realme GT 2'de kafamdaki modeller arasında ancak Honor 90'ın görünüşü ekranından dolayı daha hoş duruyor ayrıca elde tutuşu da kavisinden dolayı daha rahat olur gibi düşündürüyor. Ayrıca nispeten Honor 90 daha güncel bir cihaz olduğundan dolayı onu düşünüyorum.

Realme GT 2'de kafamdaki modeller arasında ancak Honor 90'ın görünüşü ekranından dolayı daha hoş duruyor ayrıca elde tutuşu da kavisinden dolayı daha rahat olur gibi düşündürüyor. Ayrıca nispeten Honor 90 daha güncel bir cihaz olduğundan dolayı onu düşünüyorum.
Realme GT 2 kamera hariç Honor 90'dan daha iyi bir cihaz.

Kamera ve ekranda benim için önemli bir yere sahip. Alacağım telefonu da 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum. Honor 90'ın ekran gövde oranı olsun, çözünürlüğü olsun, 1.07 milyar renk sayısını desteklemesi olsun uzun kullanımda daha cazip gibi geliyor. 7 gen 1 O.C. İle SD888 arasında büyük bir fark olduğunu da düşünmüyorum şahsen.

Kamera ve ekranda benim için önemli bir yere sahip. Alacağım telefonu da 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum. Honor 90'ın ekran gövde oranı olsun, çözünürlüğü olsun, 1.07 milyar renk sayısını desteklemesi olsun uzun kullanımda daha cazip gibi geliyor. 7 gen 1 O.C. İle SD888 arasında büyük bir fark olduğunu da düşünmüyorum şahsen.
Daha dengeli bir cihaz istiyorsanız S21 FE almanızı öneririm. SD 888 işlemciye sahip,
ve gerek kamera gerek yazılımı olsun kullanıcıyı çok memnun bırakıyor.

Geri
Yukarı