14.000-16.500 TL arasında telefon önerisi

• Konuyu başlatan davyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 249
Bütçe
16500
Konu başında dediğim gibi. Sıfırı bütçemi aştığından dolayı 2. el temiz S21 FE bakıyordum.
Alınabilir bir cihaz mı? 2. el olarak.

Realme GT 2 öneriyordum genelde ancak Trendyol'daki stoğu tükenmiş.

Şu an Honor 90 var. 15 bin TL'lik fiyatı için paket olarak bakıldığında oldukça f/p.

OneUI arayüzü isteniyorsa, ön kamerada 4K 60fps ve IP68 seviyesinde suya/toza dayanıklılık beklentisi varsa S21 FE tercih edilebilir. Lakin 2. el olması düşündürtebilir ve cihazın kondisyonu önemli. Batarya, hızlı şarj, depolama gibi etkenlerde zayıf kalabilir. Sizin tercihinize kalmış.

Realme GT 2 öneriyordum genelde ancak Trendyol'daki stoku tükenmiş.

Şu an Honor 90 var. 15 bin TL'lik fiyatı için paket olarak bakıldığında oldukça F/P.

One UI arayüzü isteniyorsa, ön kamerada 4K 60FPS ve IP68 seviyesinde suya/toza dayanıklılık beklentisi varsa S21 FE tercih edilebilir. Lakin 2. el olması düşündürtebilir ve cihazın kondisyonu önemli. Batarya, hızlı şarj, depolama gibi etkenlerde zayıf kalabilir. Sizin tercihinize kalmış.

Dediğiniz gibi Honor 90'ın tam 15 bin lira olmasi ve yanında kulaklık hediyesi insani cezbediyor.

S21 FE konusunda da haklısınız. O yüzden 2. ele pek sıcak bakmıyorum hala gönlüm Honor 90 da. Galiba seçeceğim telefon o olacak. Gerek depolaması gerek kamerasi gerek ekrani olsun uzun sure götürecek bir telefon gibi.

Dediğiniz gibi Honor 90'ın tam 15 bin lira olmasi ve yanında kulaklık hediyesi insani cezbediyor.

S21 FE konusunda da haklısınız. O yüzden 2. ele pek sıcak bakmıyorum hala gönlüm Honor 90 da. Galiba seçeceğim telefon o olacak. Gerek depolaması gerek kamerasi gerek ekrani olsun uzun sure götürecek bir telefon gibi.
Honor 90 alın gitsin düşünmeye gerek yok.

Geri
Yukarı