14.000 TL ile nasıl bir bilgisayar alınmalı?

incehesap, gaming gen, game garaj, itopya, sinerji, molecule gaming sitelerine bakıyorum. Ayrıca önermek isteyebileceğiniz bir site varsa ve paylaşırsanız çok mutlu olurum.

iki hafta öncesine kadar R7 3700X’li ve 4400 MHz’i olan anakartlı sistemler de satılıyordu yaklaşık 13.500 TL’ye. 3070’li sistemi hangi sitede gördünüz acaba? Kimsenin kahin olmadığını biliyorum, ancak ne zaman düzeleceği belli değil sonuç olarak. Bir de uzun vadeli olarak bekleme taraftarı değilim, eğer gerçekten değecek ise belki 1-2 ay daha beklerdim en iyi ihtimalle. Şu anda 13.000 küsura aldığım sistem inse inse ne kadar inecek ki günümüz Türkiye’sinde?
Hocam Qp yi takip edin birde. Ayrıca İnternet üzerinden verebildiğiniz nakit + kalanı taksit yapabiliyorlar.

İncehesap, Gaming gen, GameGaraj, İtopya, Sinerji, molecule Gaming sitelerine bakıyorum. Ayrıca önermek isteyebileceğiniz bir site varsa ve paylaşırsanız çok mutlu olurum.

İki hafta öncesine kadar R7 3700X'li ve 4400 MHz'i olan anakartlı sistemler de satılıyordu yaklaşık 13.500 TL'ye. 3070'li sistemi hangi sitede gördünüz acaba? Kimsenin kahin olmadığını biliyorum, ancak ne zaman düzeleceği belli değil sonuç olarak. Bir de uzun vadeli olarak bekleme taraftarı değilim, eğer gerçekten değecek ise belki 1-2 ay daha beklerdim en iyi ihtimalle. Şu anda 13.000 küsura aldığım sistem inse inse ne kadar inecek ki günümüz Türkiye'sinde?

Molecule PC diye bir site vardı stoklara girdi ama 2 saat içinde bitti hesabımda para olsa alırdım satardım 3070 fiyatına sistem alıyorsun zaten 3070 15000 TL civarı diğer bileşenlerde 4000 TL rahat ederdi 4000 TL kar edebilirdim ama kaçırdım maalesef takip edin tüm siteleri.

Molecule PC diye bir site vardı stoklara girdi ama 2 saat içinde bitti hesabımda para olsa alırdım satardım 3070 fiyatına sistem alıyorsun zaten 3070 15000 TL civarı diğer bileşenlerde 4000 TL rahat ederdi 4000 TL kar edebilirdim ama kaçırdım maalesef takip edin tüm siteleri.
hatırlıyorum sanırım. o fiyata görünce şaşırıp, birkaç ay önceden kalma olduğunu düşünmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı