14.000 TL'ye direksiyon seti vs telefon

exleyy

Femtopat
Daha fazla  
13-14K bütçem var. Logitech G29 mu almam daha mantıklı olur yoksa yurt dışı Xiaomi 13t almam mı? Şu anki cihazım Redmi Note 8 herhangi bir sıkıntısı yok. Ailem telefonumu yenilemek için fırsat sundu. Sizce direksiyon seti mi almalıyım yoksa telefon mu?
Not: Bilgisayar sistemim üst seviye.

13-14K bütçem var. Logitech G29 mu almam daha mantıklı olur yoksa yurt dışı Xiaomi 13t almam mı? Şu anki cihazım Redmi Note 8 herhangi bir sıkıntısı yok. Ailem telefonumu yenilemek için fırsat sundu. Sizce direksiyon seti mi almalıyım yoksa telefon mu?

İhtiyacına göre.

Daha önce bir iki hafta direksiyon seti kullanmadıysan tavsiyem telefon yönünde olur. Ben rampage v995 aldım ets2 için, 1000+ saatim var. Evet çok keyifli geldi ama sürekli toplayıp tekrar kurmak, oyuna kattığı gerçekçiliğin keyifli olması ama artı olarak hep bir ciddiyet katması beni baydı. İade ettim. Sürekli toplayıp tekrar kurmam diyorsan, hevesten ziyade cidden kullanabileceğini düşünüyorsan direksiyon seti de alabilirsin ama heves de olsa cidden kullanacak da olsan set yerine telefon daha mantıklı geliyor bana.

Sim-Race düşünüyorsan direksiyon seti...
Eğer Forza falan oynayacaksaniz verdiğiniz paraya yazık, telefon alın.

Hocam Redmi Note 8 gayet yeterli bence şu an ben LG G4 kullanıyorum ben direksiyon setini tercih ederdim fakat siz bilirsiniz şunu al demek yanlış olur.

Geri
Yukarı