Xbox vs direksiyon seti

kayraa1212

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gt730 Ryzen 3 1200 8gb ram 1tb hafıza
Meslek
Öğrenci
Benim bilgisayarım ETS 2 kaldırıyor ama Forza falan kardırmıyor ve birçok oyunu kaldırmıyor. PC kötü o yüzden Xbox alacaktım ama direksiyon seti de istiyorum. PC geliştir falan demeyin sizce direksiyon seti mi yoksa Xbox mı?

Benim bilgisayarım ETS 2 kaldırıyor ama Forza falan kardırmıyor ve birçok oyunu kaldırmıyor. PC kötü o yüzden Xbox alacaktım ama direksiyon seti de istiyorum. PC geliştir falan demeyin sizce direksiyon seti mi yoksa Xbox mı?
Direksiyon seti olup da istediğin oyunları oynayamadıktan sonra almanın mantığı yok. Xbox al.

Hangi Xbox modelini almayı planlıyorsun ve bütçen ne kadar?

Yerinde olsam PC yükseltirdim ama kesinlikle sorunun cevabı Xbox. Direksiyon setini çogu kişi bir hevesle alıyor ardından kutusuna kaldırıyor veya ikinci el satış sayfalarında ilana koyuyorlar.

Bütçeye göre PC de kötü olur 60 bin olmadıkça konsol kadar götürmez. PS4 oyunları oynatıyor peki aynı zamanda çıkış yapan PC.

Yeni konular

Geri
Yukarı