14.000 TL'ye kadar dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
13.000-14.000

batuhan_ert

Zeptopat
Daha fazla  
Sevgili Technopat ailesi, 13-14 bin TL zorlayabildiğim bir bütçem var. Şu anki bilgisayarımı genellikle üniversite, ofis, dizi ve film, oyun olarak da; LoL, CS:GO, ETS 2, gibi oyunlarda kullanıyorum. Bilgisayarımı donanımsal olarak yükseltmek için değil aynı özelliklerin yeni nesil karşılıklarıyla yenilemek istediğim için değiştirmek istiyorum. Ne önerirsiniz? Bu fiyat bandında ekran kartlı mı yoksa paylaşımlı ekran kartımı almak mantıklı? Intel iris Xe mi MX550 mi veya GTX1650 gibi. Bir şey daha eklemek istiyorum bilgisayarı gidip mağazalardan almak bana daha mantıklı geliyor çünkü kurulu orijinal Windows ile satıyorlar uğraşmaya gerek kalmıyor buna katılıyor musunuz?

Dediğim gibi oyunları arada oynuyorum zorlanması önemli değil. Bu Acer çok karşıma çıktı fiyat tam istediğim gibi sadece Freedos olması ve kargoda zarar görmesi beni endişelendiriyor. Ayrıca Acer'in düşük fiyat politikasıyla müşteriyi çektiği kalitesinin iyi olmadığını söyleyende fazla bu konu hakkında fikrin neler?

Dediğim gibi oyunları arada oynuyorum zorlanması önemli değil. Bu Acer çok karşıma çıktı fiyat tam istediğim gibi sadece FreeDOS olması ve kargoda zarar görmesi beni endişelendiriyor. Ayrıca Acer'in düşük fiyat politikasıyla müşteriyi çektiği kalitesinin iyi olmadığını söyleyende fazla bu konu hakkında fikrin neler?

Windows kurmak zor değil, kargo olayı ise cihazın kutusunu açarken video çekerseniz bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Giriş seviyesi modellerin olayı bu zaten, fakat Nitro'lar giriş seviyesi modellere göre gayet iyi kalite anlamında. Sadece paneli zayıf.

Windows kurmak zor değil, kargo olayı ise cihazın kutusunu açarken video çekerseniz bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Giriş seviyesi modellerin olayı bu zaten, fakat Nitro'lar giriş seviyesi modellere göre gayet iyi kalite anlamında. Sadece paneli zayıf.
Anladım, bu bilgisayarı biraz daha yakından inceleyeceğim. Yine de olurda bu fırsat kaçarsa 1-2 tane daha öneride bulunacağın laptop var mı? paylaşımlı ekran kartlıda olabilir.

Anladım, bu bilgisayarı biraz daha yakından inceleyeceğim. Yine de olurda bu fırsat kaçarsa 1-2 tane daha öneride bulunacağın laptop var mı? paylaşımlı ekran kartlıda olabilir.

Teşekkürler inceleyeceğim. Başka önerileri olan arkadaşları da beklerim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B09SVC...=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1

sizce nasıl ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı