14-16 bin TL sistem tavsiyesi

• Konuyu başlatan Yefd7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 765
Bütçe
14-16k

Yefd7

Hectopat
Merhaba, belirttiğim bütçeye göre monitör dahil PC toplamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Atacağınız sistemde özelleştirme tavsiyeniz olursa onu da atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD 5600-XFX 6700 10GB-GIGABYTE B450M-H-WD 480GB-XPG 16GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda

İstediğiniz oyunu ultrada oynarsiniz hocam.

Hocam zahmet olmazsa bununla bir kıyaslama yapabilir misiniz?

Hocam zahmet olmazsa bununla bir kıyaslama yapabilir misiniz?
İşlemci ve ekran kartı farkı en çok göze çarpan detay zaten hocam. 5600'ün rakibi 12400F. Kart kıyaslamalarınada YT aracalıgı ile bakabilirsiniz. Lakin DK sistemdeki parçalar daha kaliteli marka vs olarak.

AMD 5600-XFX 6700 10GB-GIGABYTE B450M-H-WD 480GB-XPG 16GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda

İstediğiniz oyunu ultrada oynarsiniz hocam.

Hocam bilgim olmadığı için çok soru soruyorum kusura bakmayın. Teblion ve ekran kartı markasını ilk defa duyuyorum. Güvenilir mi bir arıza durumunda falan arkasında dururlar mı?

Hocam bilgim olmadığı için çok soru soruyorum kusura bakmayın. Teblion ve ekran kartı markasını ilk defa duyuyorum. Güvenilir mi bir arıza durumunda falan arkasında dururlar mı?
Site güvenli hocam merak etme ayrıca XFX çok kaliteli ve soğutması iyi bir marka. Problem yaşamazsınız kısaca burada da çokca öneriliriyor o bütçede en mantıklı seçenek.

Site güvenli hocam merak etme ayrıca XFX çok kaliteli ve soğutması iyi bir marka. Problem yaşamazsınız kısaca burada da çokca öneriliriyor o bütçede en mantıklı seçenek.

Teşekkürler son sorum. Kasa iyi mi bana çok büyük gibi geldi diğer kasalara özelleştirme yapabilirim soğutma olarak vb daha iyi olur mu? Zamanın görünüşü hoşuma gitti.

Geri
Yukarı