14 bin TL kasa ve sıvı soğutucu önerisi

Sıvı soğutucu olarak son zamanlarda bu ürünü çok satın alıyorlar özellikle çevremde çok var bunu kullanan ve memnunlar.

Bunu alsam daha iyi performans alırım değil mi? 360mm versiyonu.

Bunu alsam daha iyi performans alırım değil mi? 360mm versiyonu.
360 daha iyi olur tabii hep başka daha üst bir AM5 işlemciye geçtiğinde de soğutucunu değiştirmek zorunda kalmazsın. Ancak bu benim attığım modelin 360 olanı değil. Bu benim attığım modelin 360 olanı. Senin attığın model nasıldır bilemiyorum.

Sıvı soğutucu olarak son zamanlarda bu ürünü çok satın alıyorlar özellikle çevremde çok var bunu kullanan ve memnunlar.

Bu çok daha iyi
sizin düşünceniz nedir?

360 daha iyi olur tabii hep başka daha üst bir AM5 işlemciye geçtiğinde de soğutucunu değiştirmek zorunda kalmazsın. Ancak bu benim attığım modelin 360 olanı değil. Bu benim attığım modelin 360 olanı. Senin attığın model nasıldır bilemiyorum.

Pardon ben C serisine bakmışım. Ama yine de iyi gözüküyor benim attığım.

Bu daha iyi
sizin düşünceniz nedir?
Bunlarda cok iyidir

Hepsi iyi marka ve modeller açıkçası ve aralarında uçurum olmuyor testlerden bakabilirsiniz o yüzden kasa estetiğine önem veren biriyseniz gözünüze hoş geleni tercih edebilirsiniz. Her biri kendini kanıtlamış markadır bunların.

Anladım. Peki HAF 500 kasasının yanında fanları yönetmek veya RGB ışığı yönetmek için bir kumanda geliyor mu? Veya bir yazılımı var mı?

Bunlarda cok iyidir.

Lian Li güzel fakat tekramarket ne kadar güvenilir ona emin değilim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı