14 bin TL sistem önerisi

Bütçe
14.000

Ados27

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 14.000 TL bütçe ile sistem toplamayı düşünüyorum malum dizüstü bilgisayarlar çok pahalı ve ve uygun fiyatlılarda yetersiz. 11500 TL'ye böyle bir sistem var sizce bu sistemi almak mantıklı mı? Ayrıca 14.000 TL'ye böyle bir dizüstü bilgisayar var. Dizüstünün taşınabilir olması büyük avantaj, okullar açılırsa evden ayrılabilirim. Sizce masaüstü düzmek mi yoksa üstteki sistemi almak mı mantıklı veya sistemimi kendim mi düzmeliyim ama donanımdan pek anlamadığım için hazır sistemler daha mantıklı gibi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar, 14.000 TL bütçe ile sistem toplamayı düşünüyorum malum dizüstü bilgisayarlar çok pahalı ve ve uygun fiyatlılarda yetersiz. 11500 TL'ye böyle bir sistem var sizce bu sistemi almak mantıklı mı? Ayrıca 14.000 TL'ye böyle bir dizüstü bilgisayar var. Dizüstünün taşınabilir olması büyük avantaj, okullar açılırsa evden ayrılabilirim. Sizce masaüstü düzmek mi yoksa üstteki sistemi almak mı mantıklı veya sistemimi kendim mi düzmeliyim ama donanımdan pek anlamadığım için hazır sistemler daha mantıklı gibi. Yardımlarınızı bekliyorum.
İlk videodaki pchocası sistemi iyi. Bu sitedeki modelde iyi f/p olarak. Benzer zaten. Dizüstü mü yoksa kasa mı o biraz senin karar verceğin bir şey. Kasa alıcaksan yardımcı olabiliriz.

İlk videodaki pchocası sistemi iyi. Bu sitedeki modelde iyi F/P olarak. Benzer zaten. Dizüstü mü yoksa kasa mı o biraz senin karar verceğin bir şey. Kasa alacaksan yardımcı olabiliriz.

Açıkçası çok ileri sistem gerektiren oyunlar oynayan birisi değilim. Eğer linkini bıraktığım laptop işini hayli görür diyorsanız ona yönelebilirim.

Açıkçası çok ileri sistem gerektiren oyunlar oynayan birisi değilim. Eğer linkini bıraktığım laptop işini hayli görür diyorsanız ona yönelebilirim.
Laptop'da karar kıldıysan bütçeyi biraz arttırman uzun vadede rahat ettirir. En azıından 16gb ram ve RTX3050 ekran kartlı bir pc.

Laptop almak istiyorsan bunu alıp 8 GB RAM daha eklersen gayet iyi bir makineye sahip olmuş olursun ama sen yine de paylaştığın linki almak istiyorsan. Kötü değil yani.

Hocam Bununla attığınız bilgisayar arasında 300 TL bir fark var aradaki fark bu kadar az mı ? Çünkü bütçem tam 14.000 TL üstüne 1 TL çıkamıyorum yani HP alsam çok mu üzülürüm.

Hocam Bununla attığınız bilgisayar arasında 300 TL bir fark var aradaki fark bu kadar az mı ? Çünkü bütçem tam 14.000 TL üstüne 1 TL çıkamıyorum yani HP alsam çok mu üzülürüm.
Laptop almak istiyorsan alabileceğin en ucuz seçenek bence bu . Kasa almak istiyorsan da arada bir ryzen 5 5600 rx 6650 xt li sistemler 12500 civarı bir fiyatta çıkıyor. Onu bekleyip geldiği gibi alabilirsin.

Laptop almak istiyorsan alabileceğin en ucuz seçenek bence bu. Kasa almak istiyorsan da arada bir Ryzen 5 5600 RX 6650 xtli sistemler 12500 civarı bir fiyatta çıkıyor. Onu bekleyip geldiği gibi alabilirsin.

Ürünün yorumlarına baktığımda ışık sızması şikayetini çok gördüm ayrıca fiyatı piyasaya göre çok ucuz. Ürün sıfır mı diye sormuşlar, fakat net bir cevap verilmemiş hep kaçamak. Alıp pişman olmayayım, bu ürünü alan var mı acaba?

Masaüstü alacaksan:

Yeni konular

Geri
Yukarı