14 Mayıs seçimi 2. tura mı kalır?

Arkadaşlar sonuç tam olarak nedir?
Başaramadık. AA ve YSK'nın kirli propagandalarına, manipülasyonlarına alet edilen bir seçim daha. Padişahlarının düşmesini yine kirli işlerle engellediler. Devlet kurumları halka hizmet etmesi gereken yerde hükümete köpek olmuş demokrasi ayaklar altına alınmış. Sinan Oğan olmasa ilk turdan yine padişahlarına vereceklerdi seçimi. Büyük ihtimal 2. tura kaldı. Sinan Oğanın kime destek vereceği hala belli değil. En son biz teröristlerin siyasi uzantısını destekleyenlere destek çıkmayız demişti ve Kılıçdaroğluna HDP ile ilişkiyi kes sana destek çıkayım dedi kısacası laf altından.

Son düzenleme:
Başaramadık. AA ve YSK'nın kirli propagandalarına, manipülasyonlarına alet edilen bir seçim daha. Padişahlarının düşmesini yine kirli işlerle engellediler. Devlet kurumları halka hizmet etmesi gereken yerde hükümete köpek olmuş demokrasi ayaklar altına alınmış. Sinan Oğan olmasa ilk turdan yine padişahlarına vereceklerdi seçimi. Büyük ihtimal 2. tura kaldı. Sinan Oğanın kime destek vereceği hala belli değil. En son biz teröristlerin siyasi uzantısını destekleyenlere destek çıkmayız demişti ve Kılıçdaroğluna HDP ile ilişkiyi kes sana destek çıkayım dedi kısacası laf altından.
Celladına aşık olmuş bir millet.

CHP verilerine göre KK %49'du Reco %45 falandı bir aralar. Ne hikmetse bu oranlar seçim sonuçları kesin olarak açıklannca tam tersi şekline döndü.

Sizin gibi telefonun/bilgisayarın başından neyin ne olduğunu tam olarak bilmeden, kanıtsız bir şekilde a partisine veya C partisine sallayan insanlar yüzünden bu ülke gelişmiyor.

Hayır dostum teyzem ve arkadaşımın annesi sandık görevlisi ne olduğunu hemen hemen biliyoruz. İnsanlığıma laf etmeden önce kendine bak derim.

Sandıklara itiraz ediyorlar...

Onu da yazımın devamında yazacaktım fakat klavyeye sinirden yumruk attığım için devamını getirecek dirayeti kendimde bulamadım. Ne bu dünyada ne de öteki dünyada kendilerinin, çocuklarının, torunlarının, eşlerinin, dedelerinin, nenelerinin vs. tüm sülalesinden çıkar bunların hepsi inşallah.

Hiçbir AKP'liye veya MHP'liye tırnak kadar hakkım geçtiyse sonuna kadar haram zıkkım olsun.

Kaldı gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı