22 Mbps internet 5 Mbps oldu

emr0

Hectopat
Merhabalar 1 haftadır bu sorun var. Nasıl oldu bilmiyorum. 22 Mbps internet oldu 5 Mbps. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 1 haftadır bu sorun var. Nasıl oldu bilmiyorum. 22 Mbps internet oldu 5 Mbps. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Bir anda bu kadar hız düşüşü hayra alamet değildir. Muhtemelen bir altyapı çalışması veyahut bir kazı çalışması (yol, doğalgaz, su, elektrik vb. amaçlarla gerçekleştirilen) sonrasında kablolara verilen hasar kaynaklı olma ihtimali de var. Tabii hat değerlerinizi de bi' görsek iyi olurdu ancak siz iyisi mi müşteri hizmetlerini arayarak konuyla alakalı bilgi almaya çalışın. Tabii en kısa sürede en sağlıklı bilgiyi, eğer altyapı sağlayıcınız Türk Telekom ise, size en yakın TT bölge müdürlüğüne giderek de alabilirsiniz.

Ne oldu bilmiyorum ama hızım normale döndü sayılır 20 Mbps alıyorum şimdi yardımlarınız için çok teşekkürler.
konuyu kitleyebilirsiniz

Bir anda bu kadar hız düşüş hayra alamet değildir. Muhtemelen bir altyapı çalışması veyahut bir kazı çalışması (yol, doğal gaz, su, elektrik vb. amaçlarla gerçekleştirilen) sonrasında kablolara verilen hasar kaynaklı olma ihtimali de var. Tabii hat değerlerinizi de bi' görsek iyi olurdu ancak siz iyisi mi müşteri hizmetlerini arayarak konuyla alakalı bilgi almaya çalışın. Tabii en kısa sürede en sağlıklı bilgiyi, eğer altyapı sağlayıcınız Türk Telekom ise, size en yakın TT bölge müdürlüğüne giderek de alabilirsiniz.

Aynen hocam öyle olmuş. Altyapı çalışması varmış.

Geri
Yukarı