14 Pro Max için kılıf önerisi

Spigen ve MacDodo bakın. Kaliteli ve koruyucu kılıflar üretiyorlar. Ayrıca şu an Vitamin C rengi silikon kılıf kullanıyorum orijinal ve gayette iyi koruyor. Bi bakın derim.

Ben Spigen'ciyim öneririm ama mcdodo da olabilir, çakma 50-100 liralık kılıflardan uzak dur yeter kardeşim 👍
McDodo kullandım fakat şeffaf olanı sararma yaptı. Siyah olanı güzel fakat sıktı artık. Daha farklı şeyler arıyordum orijinal deri kılıf aldım soyulmalar başladı ve ufacık darbede telefondan çıkıyor yeni kılıf bakıyorum. Spigen hiç kullanmadım bakarım kılıflarına.

Spigen ve MacDodo bakın. Kaliteli ve koruyucu kılıflar üretiyorlar. Ayrıca şu an Vitamin C rengi silikon kılıf kullanıyorum orijinal ve gayette iyi koruyor. Bi bakın derim.
Telefondan çıkma problemi var mı?

McDodo kullandım fakat şeffaf olanı sararma yaptı. Siyah olanı güzel fakat sıktı artık. Daha farklı şeyler arıyordum orijinal deri kılıf aldım soyulmalar başladı ve ufacık darbede telefondan çıkıyor yeni kılıf bakıyorum. Spigen hiç kullanmadım bakarım kılıflarına.

Telefondan çıkma problemi var mı?
Yok. Çıkmıyor ama ben aldığımdan beri max 2 kere çıkarıp takmışımdır. Fazla takıp çıkartmazsanız sıkıntı yok.

Mcdodo kullandım fakat şeffaf olanı sararma yaptı. Siyah olanı güzel fakat sıktı artık. Daha farklı şeyler arıyordum orijinal deri kılıf aldım soyulmalar başladı ve ufacık darbede telefondan çıkıyor yeni kılıf bakıyorum. Spigen hiç kullanmadım bakarım kılıflarına.

Kardeşim mümkünse tamamen siyah veya şeffaf olarak çerçevesi siyah iç tarafı mat siyah kılıf kullan 👍

Genel olarak şeffaflar sararıyor sararmayan diye reklamı yapılanlarda yüksek ihtimal yalan ya da uçuk fiyatlı oluyor tamam şeffaf çok estetik ama görüntüsü bozuluyor, dediğim gibi simsiyah ya da çerçevesi siyah olup içi mat siyah kılıflar var onları kullan örnek resim bulunca atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı