iPhone 14 Pro Max İçin Kılıf Önerisi

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 7B
Merhaba,

iPhone 14 Pro Max için her zaman olduğu gibi Spigen Slim Armor kılıfını almayı düşünüyorum. Mag Armor da oldukça iyi duruyor. Spigen ürünleri klasik şekilde devam etmiş. iPhone 14 alacaksanız siz hangi kılıfı alacaksınız? :)

iPhone 14 Pro Max Kılıf, Spigen Slim Armor MagFit (MagSafe Uyumlu) | Spigen bu kılıf iyiymiş. Ekran koruyucuyu da unutmayın hocam.

Orijinal Apple kılıfları kullanmamanızın bir sebebi var mı?
Spigen kılıflar bence daha sağlam ve kılıfların masada durabilmesi için konulan ayaklar hoşuma gidiyor. Her ne kadar ayakları sık kullanmasam da farklı bir kılıf kullandığımda eksikliğini hissettiğim olabiliyor. :D

Apple'ın kendi kılıfını niye tercih etmediniz Utku hocam, bende orijinal kılıfını almayı düşünüyordum. Bir sebebi var mı?

Merhaba,

iPhone 14 Pro Max için her zaman olduğu gibi Spigen Slim Armor kılıfını almayı düşünüyorum. Mag Armor da oldukça iyi duruyor. Spigen ürünleri klasik şekilde devam etmiş. iPhone 14 alacaksanız siz hangi kılıfı alacaksınız? :)

iPhone 14 Pro Max için MagSafe özellikli Deri Kılıf - Mürekkep Moru bu ve iPhone 14 için MagSafe özellikli Şeffaf Kılıf bu da güzel.

@eKqx, Spigen kılıfların ayakları kullanışlı geliyor. Ayrıca telefonumun üzerinde kocaman bir elma görmek istemiyorum.
O elma bana hoş görünüyor. O kadar rahatsız edici değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı