iPhone 14 Pro Max İçin Kılıf Önerisi

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 7B
Bana hoş gelmiyor nedense hiç. Hele biraz eskidiği zaman çok kötü gözüküyor.
Diğer kılıflar çok ağır olduğu ve MagSafe desteği istediğim için bunu aldım. Apple'ın ürettiği kılıfların yeterince sağlam olmadığı hakkında yorumlar okumuştum. Spigen güvenilir bir marka ve kılıfları pek sararmıyor. Alternatif olarak aşağıdaki kılıfı da almayı düşünüyorum. Zaten eylülde yeni iPhonelar tanıtılınca yeniden kılıf almam gerekecek. O kadar da eskimeyecek. :)

Diğer kılıflar çok ağır olduğu ve MagSafe desteği istediğim için bunu aldım. Apple'ın ürettiği kılıfların yeterince sağlam olmadığı hakkında yorumlar okumuştum. Spigen güvenilir bir marka ve kılıfları pek sararmıyor. Alternatif olarak aşağıdaki kılıfı da almayı düşünüyorum. Zaten eylülde yeni iPhonelar tanıtılınca yeniden kılıf almam gerekecek. O kadar da eskimeyecek. :)

Evet Spigen kılıflarının güvenli olduğunu duymuştum. Silikon kılıflar pek hoşuma gitmiyor fakat MagSafe ve hafif olması gayet iyi. Yeni iPhone’ler tanıtılınca 15 mi alacaksınız?

Ben de normalde Spigen Slim Armor kullanıyordum fakat Pro Max modeline geçince telefon gerçekten büyük ve ağır gelmeye başladı. Slim Armor ile daha da kalın ve ağır olacaktı diye farklı bir kılıf aldım. Modeller aynı kalırsa iPhone 15 Pro veya iPhone 15 Pro Max modelini alacağım. Büyük ekran için iPad Pro kullanmaya devam edip günlük kullanımda iPhone 15 Pro modelini daha rahat bir şekilde kullanabilirim ama telefondaki ekstra pil ömrü ve ekran boyutu hoş oluyor. Yanımda sürekli iPad taşımak daha zor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı