14 Pro Max'ten, 15 Plus'a ya da 15 Pro'ya geçmek

hayatsizbirisi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, telefon hakkında çok konu açıyorum fakat aklımı kurcalayıp duruyor. Elimde yurt dışı cihazı 14 Pro Max var ve gerçekten temiz bir cihaz, 96 pil seviyesi olsun A2894 olması ile Türkiye'de en çok aranan model olsun bende bulunmakta.

Telefonumu satıp üzerine bir miktar para ekleyip 15 Plus'ya da 15 Pro Max cihazlarına geçiş yapabiliyorum. Hatta 15 Plus için neredeyse yapmıyorum bile fakat bu değişim eğer olursa çift fiziksele sahip bir telefon alacağım. Siz bu değişimi nasıl buluyorsunuz?

Hz benim için çok önemli bir şey değil. Senelerce eski telefonlar ile idare ettim belki de bu yüzden en üstü isteme problemim ortaya çıktı. Günü çıkartacak bir batarya ve yeni oluşu benim için yeterli çünkü WhatsApp, Instagram ve kamera üçlüsü arasında gidip geliyorum. Teşekkürler. Telef

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro serisinden düz seriye geçmek mantıklı değil. 14 Pro Max'ten 15 Pro Max'e geçiş günlük kullanımda çok fark hissettirmeyecektir. Lightning aksesuarlarınız varsa ekstra Tip-C aksesuarlarına masraf yapmanız gerekir. Yine de geçmek istiyorsanız önce kullandığınız cihazı satın. Elinizde kalmasın. Alaycı mesajlara kulak asmayın.
Bu arada belirli birkaç bölge dışında her yere aynı model ürün gönderiliyor ve sizinki de bu model bir ürün.
1.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı