14 saat çalışmaya 35.000 TL maaş iyi mi?

Parası iyi eve gidince direk yatacaksin sabah kalkıp direk gideceksin bunu düşündukce 2-3 gün geçince daha fena olacaksın telefonda ufak tefek çevren varsa pek konusmayacaksin onlarla yani iş nedeni ile konusamayacaksin uzun lafın kısası benim bünyem dayanıyor diyorsan 1 aylığına dene derim ben 12 saat çalışıp gece vardiyasinda akşam 9 sabah 9 22.000TL alıyordum iyiydi.

Hocam gece 12 de fabrikadan çıkıp arabayla eve gideceğim 1 saat yol sürüyor ama gece yarısı olduğundan fazla trafik olmaz yarım saate giderim ondan sonra banyo yemek derken 1 saat oradan gidiyor 2 gibi yatmış olurum yeteri kadar uykumu alır mıyım bilemiyorum.

Hocam gece 12 de fabrikadan çıkıp arabayla eve gideceğim 1 saat yol sürüyor ama gece yarısı olduğundan fazla trafik olmaz yarım saate giderim ondan sonra banyo yemek derken 1 saat oradan gidiyor 2 gibi yatmış olurum yeteri kadar uykumu alır mıyım bilemiyorum.

İlk. Hafta Alırsın kral ondan sonra yavaştan gözler gitmeye başlar banyoyu dersinki yarın yaparım yemegide halib olmaz öyle öyle gidersin kendine yazık etme Severek çalış en iyisi git 12 saat çalış 20k 25k veren bir yer bul kral

İlk. Hafta alırsın kral ondan sonra yavaştan gözler gitmeye başlar banyoyu dersinki yarın yaparım yemegide halib olmaz öyle öyle gidersin kendine yazık etme severek çalış en iyisi git 12 saat çalış 20k 25k veren bir yer bul kral.

Hocam yaşlandığım zaman Amerika'da bahçeli bir evde yaşayarak ölmek istiyorum biliyorum çok zor olacak ama başka çare yok.

Son düzenleme:
Hocam yaşlandığım zaman Amerika'da bahçeli bir evde yaşayarak ölmek istiyorum biliyorum çok zor olacak ama başka çare yok.
Yaş kaç hocam Valla karar sizin ama suanki hayatı yaşamakta lazım yaşlanınca değil hayat Sadece oturursun kader senin ama En doğrusunu yap benimde hayalim seninki gibi

18 yaşındayım.

İyi aynı yastayız ama kendine yazık edersin yapma Bence vallahi üzüldüm senin yerine parası batsın ama İşte Gençliğin gidecek en fazla 2 ay dayanirsin hatta bekleyemezein bile Demesi benden denemesi senden

Arkadaşlar, cumartesi pazar dahil sabah 7 akşam 7 olarak çalışacağım fazladan mesai yaparsam yani sabah 7 akşam 12 52.000 TL lira maaş alacağım sizce iyi mi?
O parayı ne zaman yiyeceksin ki. Ayda bir milyon vermedikleri sürece çalışılmaz böyle bir işte. Kendimi dağa asarım daha iyi. Katır mı arıyorlar işçi mi belli değil.

O parayı ne zaman yiyeceksin ki. Ayda bir milyon vermedikleri sürece çalışılmaz böyle bir işte. Kendimi dağa asarım daha iyi. Katır mı arıyorlar işçi mi belli değil.
Bende öyle düşünuyorum Sağolasın

İyi aynı yastayız ama kendine yazık edersin yapma bence vallahi üzüldüm senin yerine parası batsın ama işte gençliğin gidecek en fazla 2 ay dayanirsin hatta bekleyemezein bile demesi benden denemesi senden.

Yok hocam 12 yıl boyunca her zorluğa rağmen çalışacağım biliyorum sosyal hayatım olmayacak ama yaşlandığım zaman Amerika'da büyük güzel bir bahçeli evim olacak.

Geri
Yukarı