14 Şubat

Ben olsam 3-4 tane favori şiirlerimi seçer, evde iyice ezberler, söyleme şekline çalışır, onu parka götürür, şiirleri güzelce okurdum, sonra ona derdim ki, bunu sen demeyeceğini biliyorum ama ben şöyle bir şey derdim: Başka bir hediye alabilirdim, fakat bu benim ruhsuz biri olduğumu gösterirdi, sana en beğendiğim şiirleri okudum, bundan güzel hediye olacağını düşünmüyorum, derdim, en azından güzel şiirler okuyabilirsin, özellikle lavinia şiiri!

Ben olsam 3-4 tane favori şiirlerimi seçer, evde iyice ezberler, söyleme şekline çalışır, onu parka götürür, şiirleri güzelce okurdum, sonra ona derdim ki, bunu sen demeyeceğini biliyorum ama ben şöyle bir şey derdim: Başka bir hediye alabilirdim, fakat bu benim ruhsuz biri olduğumu gösterirdi, sana en beğendiğim şiirleri okudum, bundan güzel hediye olacağını düşünmüyorum, derdim, en azından güzel şiirler okuyabilirsin, özellikle lavinia şiiri!
Witcher 3'de senaryo yazdın mı?

Ben olsam 100 farklı dilde seni seviyorum yazan kolye alırdım. Hem fiyatı makul, hem ne ben ne de o mahcup duruma düşerdi. Bence manevi değer de taşıyor.

Neden nesne hediyeleri alıyorsunuz ki? Kolye veya küpe ne bileyim kıyafet gibi, hadi şiir okumadın diyelim, muhtemelen siz yapmazsınız ama ben mesela o güne özel hayvan maması bolca alır, sevgilimle sokak sokak gezer bolca hayvan beslerdik, bence çok güzel bir hediye bu :D tabiki günümüz kızları bunları umursamıyor, hepsi paraya değer veriyor
Hediye almak yerine vakit gecirseniz olmaz mi? Hediye sanki ne bileyim, samimiyetsiz gibi.
Katılıyorum!

Neden nesne hediyeleri alıyorsunuz ki? Kolye veya küpe ne bileyim kıyafet gibi, hadi şiir okumadın diyelim, muhtemelen siz yapmazsınız ama ben mesela o güne özel hayvan maması bolca alır, sevgilimle sokak sokak gezer bolca hayvan beslerdik, bence çok güzel bir hediye bu :D tabi ki günümüz kızları bunları umursamıyor, hepsi paraya değer veriyor.
Dediginizde haklisiniz. Gerci paraya onem vermeseler nasil yasayacaklar ileride? O acidan dusunmek gerek fakat direk para icin sevgili olduysa hani ayip be. En iyisi disari cikmayan birisiyle sevgili olmak. Ne guzel, ne gezme derdin var ne de hediye. Hayvan besleme etkinligi guzelmis bence de kesinlikle yapilmali.

Yeni konular

Geri
Yukarı