14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleriniz

Evli olduğum için öyle bir derdim olmadı. Biz evlilik yıl dönümü kutlayacağız, sevgililer günü bizden geçti. :) Evleneli 8 ay oldu. Geçen sene sevgililer gününü evlilik teklifi yaparak ikisi bir arada ucuza kapatmıştım. Yoksa ayrı ayrı yapsak ayvayı yerdik. :)

Evli olduğum için öyle bir derdim olmadı. Biz evlilik yıl dönümü kutlayacağız, sevgililer günü bizden geçti. :) Evleneli 8 ay oldu. Geçen sene sevgililer gününü evlilik teklifi yaparak ikisi bir arada ucuza kapatmıştım. Yoksa ayrı ayrı yapsak ayvayı yerdik. :)

Ben evleneli 9 seneye yaklasiyor, asil Sevgililer Günü evlendikten sonra daha bir gerekli gibi, yani benim fikrim bu tabii. :)

Evlililer günü yok sonuçta sevgililer günü genel bir konuyu kapsıyor. Alabilirdiniz :)...

Ben evleneli 9 seneye yaklasiyor, asil Sevgililer Günü evlendikten sonra daha bir gerekli gibi, yani benim fikrim bu tabii. :)
Eşim o tarz şeylere takılan insan değil ve öyle şeyleri de pek sevmez. O yüzden bu konuda şanslıyım. Bana çiçek alacağına kebap ısmarla da karnımız doysun der. :)
Evlililer günü yok sonuçta sevgililer günü genel bir konuyu kapsıyor. Alabilirdiniz :)...
Kapsasa ne olacak, biz sevgili değiliz ki evliyiz. Amma meraklısınız hediye almaya. :ROFL:

Konu dışı olacak yazdığım ama ben Edirne de oturuyorum. Arada Bulgaristana çıkıyoruz, orada dana etinin kilosu 5 TL ye denk geliyor. Burada 10 katı :) Ayıp ediyorsun, Edirneye gel ciğer yedireyim.
Cleance ile mangal keyfi (soldaki ben) :)Eki Görüntüle 215874
upload_2017-2-15_17-2-4.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı